Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -17%
Lulu nori tapti seniūne

Lulu nori tapti seniūne

Internetu:
6,33€
Knygyne:
7,45€

Apie

7–10 m. vaikamsLaimėti – malonu, bet ar tikslas pateisina visas priemones? Šilta, šmaikšti ir pamokanti istorija tikrai privers susimąstyti.Įsidėmėkite: klasės seniūnė gali būti tik viena, ir jos vardas – Lulu!
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 96
  • ISBN 9786090144589

Knygos „Lulu nori tapti seniūne“ aprašymas

7–10 m. vaikams

Laimėti – malonu, bet ar tikslas pateisina visas priemones? Šilta, šmaikšti ir pamokanti istorija tikrai privers susimąstyti.

Įsidėmėkite: klasės seniūnė gali būti tik viena, ir jos vardas – Lulu!

Lulu labai norėtų kiekvieną dieną valgyti milžiniškas ledų porcijas ir kad pertraukos tarp pamokų, it mostelėjus burtų lazdele, būtų ilgesnės. Tačiau šiais mokslo metais ji supras, ko trokšta dar labiau: kovoti su neteisybe, pažaboti šaipūno Diego juokelius ir, VISŲ SVARBIAUSIA, būti išrinkta pirmąja klasės seniūne!

Ar nesusvyruos Lulu tikėjimas savimi, ar atsispirs ji pagundai pergalės siekti apgaule?

„Lulu nori tapti seniūne“:

pabrėžia lyčių lygybę,

skatina pasitikėti savimi,

moko sąžiningai siekti tikslų,

akcentuoja šeimos svarbą vaiko vertybių formavimuisi.


Jaunų autorių duetas – Josefa Araos (Chosefa Araos, g. 1998) ir June García (Jun Garsija, g. 1996) – puikiai prisimena, ką reiškia būti ambicingomis mokinukėmis ir su kokiais iššūkiais susiduriama mokykloje. Jų knyga su žaismingomis ir karikatūriškomis Natichuletos (Natičuleta, g. 1993) iliustracijomis nesudėtinga, tačiau vertingos jos pamokos įsimena ilgam.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai