Augink pats. Vaisiai ir Uogos

Augink pats. Vaisiai ir Uogos

Internetu:
19,69€
Knygyne:
23,17€

Apie

Ši knyga atve...
Leidykla: Aktėja

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 352
  • Leidykla Aktėja
  • ISBN 978995521287

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Augink pats. Vaisiai ir Uogos “ aprašymas

Augink pats. Vaisiai ir Uogos

Ši knyga atvers vartus į "svajonių sodą", kurį kiekvienas gali susikurti prie savo namų. Tai- savotiškas žinynas, kuriame ir pradedantysis, ir patyręs sodininkas ras jam reikiamų žinių, sužinos, kaip pasirinkti vaismedžius ir vaiskrūmius turint nedidelį mėgėjišką sklypą arba įveisiant pramoninį sodą, kaip užsiauginti vaisių vazonuose arba induose (terasose ar kitose nuo šalčių ir vėjų apsaugotose vietose).
 
Skaitytojai susipažins ne tik su tradiciniais sėklavaisiniais, kaulavaisiniais, uoginiais, bet ir rečiau auginamais mūsų klimato sąlygomis tropiniais, citrusiniais bei riešutiniais augalais, ras informaciją apie jų auginimą, dauginimą bei su jais susijusias problemas. Jų gali kilti auginant netradicinius sodo augalus, kurie mūsų krašte gali blogiau žiemoti, vėliau derėti. Todėl šiems augalams turi būti parinktos saulėtos, šiltesnės sklypo vietos, apsaugotos nuo vyraujančių vėjų, vėliau derančios veislės, sodinimo terminai, neužmirkstanti, tinkamos mechaninės sudėties dirva.
 
Šioje knygoje detaliai išaiškinti sodo augalų dauginimo būdai, sodinimo technologijos ( sodinimo būdai, gylis, rišimas ), priežiūros darbai ( laistymas, tręšimas, mulčiavimas, apsaugos priemonės nuo šalnų, paukščių ir kt. ). Sodininkai mėgėjai sužinos, kaip atjauninti senus vaismedžius, ką daryti, kad vaismedžiai derėtų kiekvienais metais ( nepramečiautų ), perpras vaismedžių vainikų formavimo ir gebėjimo principus. Iš didelio Europoje auginamų veislių sąrašo galės pasirinkti vaisinių bei uoginių augalų veisles, kurių vaisiai tinka šviežiam vartojimui, laikymui bei perdirbimui.
 
Leidinyje aprašyti svarbiausi kalendoriniai darbai kiekvienam sodo augalui nuo vasario iki lapkričio mėnesio, pateikta naudingų patarimų, kaip apsaugoti sodo augalus nuo kenkėjų, ligų, bei aprašyta maisto medžiagų trūkumo požymiai ir daugybė kitokių sodo puoselėjimo paslapčių.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai