Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Išgyvenimo patirtis.Septintoji dalis

Išgyvenimo patirtis.Septintoji dalis

Internetu:
6,50€
Knygyne:
7,65€

Apie

Pasaulis išaustas iš priešybių. Be priešybių negali būti vystymosi. Kai kyla konfliktas, potencialų skirtumas, priešybių kova – tada teka energija, ir mes stebime arba vystymąsi, arba degradaciją. Prie&scar...

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 176
  • Leidykla Baltosios gulbės
  • ISBN 9786098047530

Knygos „Išgyvenimo patirtis.Septintoji dalis “ aprašymas

Pasaulis išaustas iš priešybių. Be priešybių negali būti vystymosi. Kai kyla konfliktas, potencialų skirtumas, priešybių kova – tada teka energija, ir mes stebime arba vystymąsi, arba degradaciją. Priešybių kovos dėsnis reiškia jų paslėptą vienybę. Jei nėra vidinės vienybės, tada priešybės nesąveikauja, energija sustoja. Kartu su gyvybe apmiršta ir vystymasis. Universalus visokių priešybių sujungimo mechanizmas yra meilė. Meilė sujungia praeitį ir ateitį, meilė sujungia aukštumas ir žemumas, meilė sujungia gėrį ir blogį. Meilė sutaiko visas kovojančias puses. Kiekviename procese slypi dvi tendencijos – vystymosi ir degradacijos. Jei aktyvesnė nuosmukio tendencija, mes tai vadiname degradacija. Jei aktyviau vyksta atsinaujinimas, mes tai vadiname vystymusi. Neigimo neigimo dėsnis reiškia, kad vystymasis vyksta ankstesnės degradacijos pakopos dėka. Dabar, galima sakyti, eina į pabaigą paprastas žmonijos istorijos etapas. Stebimi ir šiuolaikinės civilizacijos žūties požymiai, ir jos atgimimo požymiai.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai