Ketinimo galia

Ketinimo galia

Internetu:
7,86€
Knygyne:
9,25€

Apie

Kas yra ketinimas? Kaip jį teisingai suformuluoti ir veiksmingai panaudoti kasdieniniame gyvenime? Kaip sukaupti asmeninę galią? Knyga jums padės atsakyti į šiuos ir daugelį kitų klausimų: padės pakeisti požiūrį į savo gyvenimo siekius, s...

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 178
  • Leidykla Baltosios gulbės
  • ISBN 978609804703

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Ketinimo galia “ aprašymas

Ketinimo galia

Kas yra ketinimas? Kaip jį teisingai suformuluoti ir veiksmingai panaudoti kasdieniniame gyvenime? Kaip sukaupti asmeninę galią? Knyga jums padės atsakyti į šiuos ir daugelį kitų klausimų: padės pakeisti požiūrį į savo gyvenimo siekius, sustiprins valią,o gyvenimą padarys ryškų ir laimingą.
 
Daktaro paruoštas naujas sąmonės modelis, veiksmingos autorinės metodikos ir strategijos padės jums ne tik išpildyti svajones, bet ir užkirsti kelią nemalonumams. Jūs išmoksite lanksčiai elgtis ir mąstyti, turėsite kilnių ir tyrų sumanymų, atsisveikinsite su neigiamomis emocijomis ir prietarais, atskleisite ir realizuosite asmeninį kūrybinį potencialą bei įgyvendinsite svajones.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai