elakcija -30%
Ketinimo galia

Ketinimo galia

Internetu:
6,47€
Sena kaina:
9,25€
Sutaupote:
2,78€

Apie

Žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą ir savo esme yra kūrėjas. Savo pasaulį mes kuriame mintimis, jausmais ir emocijomis. Mūsų veiksmai prasideda ne nuo žodžio ir ne nuo judesio, bet nuo minties. Mintis – universali energijos forma, jos jėg...

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 112
  • Leidykla Baltosios gulbės
  • ISBN 978609804772

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Ketinimo galia“ aprašymas

Ketinimo galia

Žmogus sukurtas pagal Dievo paveikslą ir savo esme yra kūrėjas. Savo pasaulį mes kuriame mintimis, jausmais ir emocijomis. Mūsų veiksmai prasideda ne nuo žodžio ir ne nuo judesio, bet nuo minties. Mintis – universali energijos forma, jos jėga yra didžiulė. Ji kaip energijos forma, gimusi sieloje, niekur nedingsta. Veikia energijos išsaugojimo dėsnis. Bet kuri mintis, pasiųsta į išorinį pasaulį, sukuria tam tikras formas ir įvykius gyvenime. Ši energija vienokiu ar kitokiu pavidalu sugrįžta pas mus.

Mes patys sukuriame pasaulį, kuriame gyvename. Vadinasi, viskas šiame pasaulyje – mūsų kūno dvasinė ir fizinė sveikata, santykiai su artimaisiais, kitais žmonėmis ir aplinkiniu pasauliu, darbas, finansinė padėtis yra mūsų minčių, jausmų ir emocijų atspindys bei transformacija.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai