Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Meilės formulė

Meilės formulė

Internetu:
7,86€
Knygyne:
9,25€

Apie

Žodžiai, kuriuos įpratote vartoti kasdien, programuoja Jūsų gyvenimą. Vartodami „teisingus“ žodžius Jūs galėsite pakeisti likimo įvykių vystymąsi savo gyvenime ir sumodeliuoti laimingą ateitį. Veiksminga žodinė kodavimo strat...

Informacija

  • Metai 2013
  • Puslapiai 255
  • Leidykla Baltosios gulbės
  • ISBN 9786098047189

Knygos „Meilės formulė “ aprašymas

Žodžiai, kuriuos įpratote vartoti kasdien, programuoja Jūsų gyvenimą. Vartodami „teisingus“ žodžius Jūs galėsite pakeisti likimo įvykių vystymąsi savo gyvenime ir sumodeliuoti laimingą ateitį.

Veiksminga žodinė kodavimo strategija laimei, sveikatai ir gerovei pasiekti greitai ir efektyviai duos realių rezultatų. Knyga atvers Jums slaptingą meilės formulę. Jeigu Jūsų meilė nėra abipusė – ar tai meilė?

Daktaras V. Sinelnikov siūlo dvasinių pratimų sistemą, kuri suteiks žinių, kaip reikia elgtis su mylimu žmogumi, kad jis atsakytų į jūsų jausmus.

Jūs atsikratysite negatyvių emocijų ir atvėrę visą vidinį potencialą galėsite įgyvendinti savo slaptą svajonę.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai