Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Be šiandienos rytoj nebūtų vakarykštės dienos. Filosofiniai mintiniai žaidimai

Be šiandienos rytoj nebūtų vakarykštės dienos. Filosofiniai mintiniai žaidimai

Internetu:
11,01€
Knygyne:
12,95€
Apie
Jūsų rankose – smagi, įkvepianti ir mąstyti, diskutuoti skatinanti knyga, kurioje pateikiami patys įvairiausi skirtingų laikotarpių žinomiausių pasaulyje filosofų mintiniai žaidimai, arba mąstymo eksperimentai. Jau daugiau nei du tūkstančius...
Leidykla: Gelmės
Autorius Yves Bossart
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Gelmės
  • ISBN 9786098168518

Knygos „Be šiandienos rytoj nebūtų vakarykštės dienos. Filosofiniai mintiniai žaidimai “ aprašymas

Jūsų rankose – smagi, įkvepianti ir mąstyti, diskutuoti skatinanti knyga, kurioje pateikiami patys įvairiausi skirtingų laikotarpių žinomiausių pasaulyje filosofų mintiniai žaidimai, arba mąstymo eksperimentai. Jau daugiau nei du tūkstančius metų tokie mąstymo eksperimentai yra svarbus ir veiksmingas filosofijos įrankis. Mąstymo eksperimentas – tai hipotezė, teorija ar principas, kai mąstant galvojama apie pasekmes: kas gali atsitikti arba kas atsitiktų, jeigu?.. Tokie mąstymo eksperimentai padeda rasti atsakymus į esminius gyvenimo klausimus. Kaip mes gyventume, jei būtume nemirtingi? Kaip gali pririštas šuo būti laimingas? Ar privalome padėti vargšams? Ar žinios turi ribas? Ar esame laisvi apsispręsti? Ar egzistuoja tikra meilė? Ar galima valgyti gyvūnus? Kas būna po mirties? Ar galiu tikėti Dievą? Pagaliau kas atsirado anksčiau – višta ar kiaušinis? Į kai kuriuos klausimus filosofija dar tebeieško atsakymų, o kai kuriuos jau geba pagrįstai paaiškinti. Knygoje pateikiamos filosofinės mįslės, proto žaidimai ir analogijos, susijusios su svarbiausiomis filosofijos temomis. Nagrinėjami laimės, erdvės, laiko klausimai, moralės teorijos. Skaitant knygą atrodo, tarsi sėdėtumėte prie vieno stalo su garsiausiais filosofais ir tame draugiškame ratelyje mėgintumėte suprasti jų teorijas, pateiktumėte savo kontrargumentus.

Filosofijos labirintais smalsų skaitytoją vedžioja ir pasiklysti neleidžia profesionali knygos autoriaus Yveso Bossarto (g. 1983) ranka. Tai šveicarų filosofas, studijavęs filosofiją Liucernoje, Ciuriche ir Heidelberge. Berlyno Humboltų universitete Y. Bossartas apgynė filosofijos mokslų daktaro disertaciją „Filosofija pagal Wittgensteiną“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai