Beatos virtuvė: mamų knyga

Beatos virtuvė: mamų knyga

Internetu:
14,76€
Knygyne:
17,37€

Apie

    Beatos Nicholson Beatos virtuvė: mamų knyga - tai puikus vadovas kiekvienai mamai, kai kartais pritrūksta vaizduotės ir kūrybiškumo virtuvėje norint paten...
Leidykla: Beatos virtuvė

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Beatos virtuvė
  • ISBN 9786099534787

Knygos „Beatos virtuvė: mamų knyga “ aprašymas

Beatos virtuvė: mamų knyga

 

 

Beatos Nicholson Beatos virtuvė: mamų knyga - tai puikus vadovas kiekvienai mamai, kai kartais pritrūksta vaizduotės ir kūrybiškumo virtuvėje norint patenkinti įnoringo, išrankaus ir kaprizingo mažylio skonį.

Tai naujausia Beatos Nicholson receptų knyga, vainikuojanti autorės, kaip maisto žurnalistės, kulinarės ir savo šeimą mylinčios moters, žinias, patirtį bei profesinę brandą.

Beata šią knygą vadina tiesiog drauge, kuri padės susigaudyti painiame vaikų ir šeimos maitinimosi pasaulyje.

Knygoje Beatos virtuvė: mamų knyga surinkti Lietuvos vaikų mėgstamiausi ir laiko bei patirties patikrinti receptai, taip pat gausu ir populiariausios pasaulio virtuvės klasikos. Patiekalai suskirstyti į teminius ir proginius skyrius, o pagal ženklu „Aš pats" pažymėtus receptus maistą gaminti siūloma drauge su mažaisiais šeimos nariais.

Esu mama, todėl seniai svajojau parašyti receptų knygą šeimai. Pati patyriau, kokie įnoringi valgytojai yra vaikai. Jie išrankūs, reiklūs ir kaprizingi, bet jiems reikia įvairaus ir kokybiško maisto. Šioje knygoje surinkau receptus patiekalų, kuriuos iš tiesų mėgsta vaikai.

 

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai