Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Sutrumpintas meilės terapijos kursas

Sutrumpintas meilės terapijos kursas

Internetu:
1,91€
Knygyne:
2,25€
Leidykla: Bonus Animus
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 136
  • ISBN 9789955754176

Knygos „Sutrumpintas meilės terapijos kursas“ aprašymas

Trylika metų - labai keistas amžius. Kažkas neįprasta darosi krūtinėje pamačius merginą.

Nesuprasi - gripas ar kokia kita liga. Staiga supranti - kad geriausia išeitis - bėgti kur akys mano arba ieškoti sutrumpinto meilės terapijos kurso. Ir nesvarbu, kokie metai už lango - 1977-ieji ar 2009-ieji. Trylika metų - visada labai keistas amžius.

Tai antroji apysaka vaikams R. Misiūno kūryboje. Pirmoji – „Keturi muškietininkai iš antrosios laiptinės“ išleista 2006 metais.

„Sutrumpintas meilės terapijos kursas” sulaukė išskirtinio literatūros kritiko dr. Kęstučio Urbos, dėmesio žurnale ,,Rubinaitis” publikuotoje 2009 m. išleistų knygų apžvalgoje. Pratęsdamas R. Misiūnui būdingą, kiek ironišką pasakojimo manierą, K. Urba reziumuoja jog „ ir tarybiniais laikais, sulaukus maždaug trylikos, berniukams prasidėdavo pirmosios erekcijos ir poliucijos, imdavo rūpėti mergaitės, šokiai, bučiniai ir pan.“  ir pastebi jog „erotiniai puslapiai padidins knygos populiarumą, bet tai, mano akimis, joks skaitytojo papirkinėjimas, o natūrali, integrali išpažintinio pasakojimo dalis. Atvirumas ir intymumas nevirsta vulgarumu.“

            R. Misiūno pasakojimas apie tryliktą vasarą pionierių stovykloje knygos herojaus valia nejučia nuvingiuoja dešimtmetį pirmyn, ar atgal. K. Urbos nuomone „vienas knygos privalumų – kad pasakotojas, išskyrus porą smulkmenų, nepersistengia šaipydamasis iš sovietmečio absurdų. Labai švelni ir įtaigi ironija lemia pavydėtiną stilistinį knygos vientisumą. Su tokia pat ironija kalbama ne tik apie brendimo pojūčius, bet ir apie autentiškai pristatytus socialinius reiškinius. Vasaros darbų – ypač šienapjūtės pas tetą kaime – aprašymas rodo, kad autorius išsaugojo gaivius paauglystės atsiminimus ir, kaip sakoma, teikia vilčių literatūros ateičiai… Ironiškas Misiūno balsas skatina prisiminti gražiausius Račicko, Jurgio Kunčino prozos puslapius, o dar ryškiau už jų šmėžuoja jaunasis Saulius Šaltenis. Būtina atkreipti dėmesį ir į autoriaus išprusimą: minimi, tiksliai pristatomi konkretūs to meto literatūros kūriniai, kino filmai, populiariosios muzikos žvaigždės, tikrai dariusios poveikį ir mūsų, vyresniųjų, kartos sąmonei.“

            Leidyklos ,,Bonus animus” išleistą apysaką paaugliams ,,Sutrumpintas meilės terapijos kursas” K. Urba vadina pirmuoju kūriniu lietuvių literatūroje atstovaujančiu naują tendenciją – knygas, pristatančias socialistinę ir sovietinę tikrovę.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai