Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Čempionų pusryčiai

Čempionų pusryčiai

Internetu:
9,56€
Knygyne:
11,25€

Apie

Respektabilus verslininkas Dveinas Huveris iškeliauja į menų festivalį Midlende, į kurį atvyksta ir mokslinės fantastikos rašytojas Kilgoras Trautas. Jo romanas atskleidžia Dveinui „tiesą", kad visas jį supantis pasaulis t...
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Kurt Vonnegut

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Kitos knygos
  • ISBN 9786094272608

Knygos „Čempionų pusryčiai “ aprašymas

Respektabilus verslininkas Dveinas Huveris iškeliauja į menų festivalį Midlende, į kurį atvyksta ir mokslinės fantastikos rašytojas Kilgoras Trautas. Jo romanas atskleidžia Dveinui „tiesą", kad visas jį supantis pasaulis tėra piktavalis Visatos kūrėjo eksperimentas, o visi žmonės - robotai, bejausmės mašinos, kurios gyvena kasdienį nuobodų gyvenimą, dauginasi, kariauja, žudo viena kitą, teršia gamtą, alina ir naikiną savo planetą... Kurtas Vonnegutas (1922-2007) - JAV rašytojas, sukūręs unikalų literatūrinį stilių, jungiantį mokslinę fantastiką su juoduoju humoru bei socialine satyra. „Literatūrinės meistrystės viršūnė." (Joseph Heller) „Linksma žmonijos pražūties pranašystė." (New York Times) „Aštri mintis, beribė išmonė ir subtilus humoras veikia kaip intraveniniai narkotikai." (Daily Telegraph) „Itin humaniška knyga, nors gelia iki skausmo" (Kate Atkinson)

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai