elakcija -30%
Magiškų gyvūnų mokykla. Gesinkit šviesą!

Magiškų gyvūnų mokykla. Gesinkit šviesą!

Internetu:
7,56€
Sena kaina:
10,80€
Sutaupote:
3,24€

Apie

Sveiki atvykę į Magiškų gyvūnų mokyklą! Mokyklą, kuri taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o... magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausy...
Autorius Margit Auer

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Debesų ganyklos
  • ISBN 978609473082

Knygos „Magiškų gyvūnų mokykla. Gesinkit šviesą!“ aprašymas

Magiškų gyvūnų mokykla. Gesinkit šviesą!

Sveiki atvykę į Magiškų gyvūnų mokyklą! Mokyklą, kuri taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o... magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausys, pamokys ir patars. Ir dar – su tavimi bendraus tik tau vienam suprantama kalba.
Tai trečioji knygų serijos apie magiškų gyvūnų mokyklą dalis. Šįkart magišką gyvūną gavo nelaimėlis Edis. Berniuko geriausia drauge tapo linksmoji šikšnosparnė Eugenija. Kas gi nenorėtų tokios linksmuolės draugės? Edžio vietoje svajoja atsidurti ne vienas bendraklasis... Tačiau viena mergaitė išvis nenori magiško gyvūno. Ar mokytoja panelė Kornfyld paisys jos norų?
Šioje dalyje mokiniams lemta patirti tokių nuotykių, iš kurių ne kiekvienas suaugęs išbristų sausomis kelnėmis! Mokykloje vyksta didžioji skaitymų naktis. Vaikai atsiduria spąstuose giliai po mokykla, baisiajame Šiurpų rūsyje. Ar magiški gyvūnai jiems padės?

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai