Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Bado žaidynės

Bado žaidynės

Internetu:
13,56€
Knygyne:
15,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Apie
Amerikiečių rašytojos Suzanne Collins „Bado žaidynių“ serija netruko užkariauti visą pasaulį ir sužavėjo net tokius grandus, kaip Stephenas Kingas ir Johnas Greenas. Trilo...
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786094793981

Knygos „Bado žaidynės“ aprašymas

Amerikiečių rašytojos Suzanne Collins „Bado žaidynių“ serija netruko užkariauti visą pasaulį ir sužavėjo net tokius grandus, kaip Stephenas Kingas ir Johnas Greenas. Trilogijos leidiniai ilgiau nei šešerius metus išliko „New York Times“ bestselerių sąraše, o 2012-aisiais perkelti į didžiuosius ekranus. Literatūros kūriniai išversti į 53 pasaulio kalbas, jau parduota daugiau nei 100 milijonų knygų egzempliorių.

"Bado žaidynės" yra smarki, aštri, kupina veiksmo ir nuolatinės įtampos istorija... Skaičiau neatsitrakdamas." - Stephen King

Tuziną Panemo apygardų, įsikūrusių vietoje, kadaise žinotoje Šiaurės Amerikos vardu, geležine ranka valdo šalies centre klestinti Sostinė. Kiekvienais metais, norėdama priminti savo neaprėpiamą galią, Sostinė rengia kraupų realybės šou: uždaroje arenoje verčia kautis 12 berniukų ir 12 mergaičių. Mirties žaidynes stebi visa šalis, o iš dvidešimt keturių dalyvių išlikti gali tik vienas, nes taisyklės čia paprastos: žudyk arba nužudys tave.

Ketnei Everdin šešiolika ir ji neturi kito pasirinkimo, kaip tik užimti jaunesnės sesutės vietą Mirties žaidynėse ir tapti šių metų paaukotąja. Nors mergina, kitaip nei turtingesnių apygardų dalyviai, tam nesiruošė visą gyvenimą, kasdieniai iššūkiai mėginant išgyventi ją ne kartą privertė žvelgti mirčiai į akis. Tad, kad ir ką galvotų Žaidynių rengėjai, lengvuoju Ketnė nepasiduos – ji ras būdą kuo ilgiau išlikti Mirties žaidynėse. Reikės tik pamiršti, kad šįsyk medžioja ne žvėris.

Laimingų Mirties žaidynių! Tegul persvara visada būna jūsų pusėje!

Bado žaidynės (angl. The Hunger games) – OSKARUI nominuoto režisieriaus Gary Ross postapokaliptinis nuotykių ir išlikimo trileris, sukurtas pagal rašytojos Suzanne Collins to paties pavadinimo knygą. Filmas iki šių dienų gausiai žiūrimas tiek namų, tiek miestų kino teatruose.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti