Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Visos ribos - tik tavo prote

Visos ribos - tik tavo prote

Internetu:
7,44€
Knygyne:
8,75€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Apie
Visos ribos – tik tavo prote, skamba taip artimai ir pažįstamai daugeliui žmonių. Ypatingai tiems, kurie domisi saviugda. Knyga pilna rytų išminties patikrintos praktiškai bei kaip įvairių hipnoterapijos technikų pagalba realia...
Autorius TRIMURTI
Informacija
  • Metai 2015
  • Puslapiai 160
  • Leidykla M.Driukas
  • ISBN 9786094087387

Knygos „Visos ribos - tik tavo prote “ aprašymas

Visos ribos – tik tavo prote, skamba taip artimai ir pažįstamai daugeliui žmonių. Ypatingai tiems, kurie domisi saviugda. Knyga pilna rytų išminties patikrintos praktiškai bei kaip įvairių hipnoterapijos technikų pagalba realiai pasikeitė autoriaus ir jo rato žmonių gyvenimai. Vienas įdomiausių momentų knygoje yra pateikta žmogaus psichinė struktūra ir dėstymas apie vidinį nesąmoningą įsitikinimą - paradigmą esančia daugumos protuose, kuris stumia žmogų į susinaikinimą ir savęs suvaržymą, bei kaip ta įsitikinimą iš pasąmonės ištrinti. Daug dėmesio skiriama terminui – sąmonė, bei tam, kad sąmonė turi begalines galimybes plėstis gerindama žmogaus gyvenimo kokybę.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti