Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Michailo Bulgakovo knygos

Michailo Bulgakovo knygos

Michailas Bulgakovas – 1891 metais Rusijos imperijoje gimęs rašytojas, kurio knygos iki šiol yra skaitomos visame pasaulyje. M. Bulgakov Kijevo universitete mokėsi medicinos ir Pirmojo Pasaulinio karo metais dirbo ligoninėje. Šis autorius ypatingai yra vertinamas už šiuos savo kūrinius „Šuns širdis“, „Jaunojo gydytojo užrašai“, bei romaną „Meistras ir Margarita“. Pastarajį autorius rašė iki pat savo gyvenimo galo, o knyga buvo išspausdinta praėjus net 26 metams po jo mirties. 

Išdėstymas:

Michail Bulgakov

Internetu:
8,25€
Knygyne:
9,70€

Baigęs medicinos kursą Kijevo universitete, M. Bulgakovas apie pusantrų metų, nuo 1916 m. rugsėjo iki 1918 m. vasario, dirbo provincijos gydytoju Smolensko gubernijoje. Tuo laikotarpiu jis ir pradėjo užrašus apie jauno mediko praktiką nuošaliame kaime, kurie pavirto septynių apsakymų ciklu „Jaunojo gydytojo užrašai“..

Turime sandėlyje

Michail Bulgakov

Internetu:
13,35€
Knygyne:
15,70€

M. Bulgakovas, baigęs medicinos kursą Kijevo universitete, apie pusantrų metų (nuo 1916 m. rugsėjo iki 1918 m. vasario) dirbo vienos provincijos gydytoju Smolensko gubernijoje. Tuo metu jis ir pradėjo užrašus apie jauno mediko praktiką nuošaliame kaime, kurie pavirto septynių apsakymų ciklu „Jaunojo gydytojo užrašai“  ir 1925—1926 m. buvo pavi..

Turime sandėlyje

Michail Bulgakov

Internetu:
10,80€
Knygyne:
12,70€

„Meistras ir Margarita“ – vienas įspūdingiausių XX a. rusų literatūros kūrinių. Po autoriaus mirties pragulėjęs stalčiuje dvidešimt šešerius metus, pagaliau išleistas Michailo Bulgakovo (1891–1940) romanas beregint paplito po pasaulį ir iki šiol verčiamas, teatralizuojamas, ekranizuojamas. Struktūriniu požiūriu „Meistras ir Margarita“ knyga yra dvi..

Parduodama tik knygynuose

Išparduota

Michail Bulgakov

1917 metais užgrobę valdžią Rusijoje bolševikai nutildė šalies menininkus, revoliucijos ir pilietinio karo liudininkus. Daugumą tiesiog sunaikino. Kelis dešimtmečius literatūroje, kine, teatre, tapyboje, skulptūroje spindėjo plokščias „herojinės“ revoliucijos paveikslas. Kitos to meto įvykių versijos, neredag..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)