Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Europa? Pokalbiai su Prezidentais, ministrais, patarėjaisir taksistais apie mūsų ateitį

Europa? Pokalbiai su Prezidentais, ministrais, patarėjaisir taksistais apie mūsų ateitį

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Linas Kojala
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 360,00
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094663789

Knygos „Europa? Pokalbiai su Prezidentais, ministrais, patarėjaisir taksistais apie mūsų ateitį“ aprašymas

Linas KOJALA – Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VUTSPMI) doktorantas ir dėstytojas. Gavęs prestižinę Fulbrighto stipendiją mokėsi Harvardo universitete JAV. Prieš įsidarbindamas RESC, dirbo žiniasklaidoje, taip pat Užsienio reikalų ministerijoje, vadovavo įvairiems tarptautiniams projektams, rengė akademinius tekstus, buvo kelių monografijų bendraautoris. L. Kojala komentuoja tarptautinės politikos aktualijas Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje, yra parengęs tekstų ar komentarų CNN, „The Moscow Times“, BBC žiniasklaidos priemonėms, Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų visuomeniniams transliuotojams.

Europos Sąjunga yra pernelyg didelė, kad būtų lengvai suprantama, bet kartu labai svarbi, kad galėtume ją ignoruoti. Tačiau tai nereiškia, kad vienintelis būdas ją pažinti – skaityti nuobodžius politikos vadovėlius ar šūsnis tarptautinių sutarčių. Šia plačiai skaitytojų auditorijai skiriama knyga siekiama parodyti, kad Europa yra įdomus ir gyvas organizmas, kuriame veikia žmonės, – tie, kurie po karo pradėjo vienyti Europą, kurie sprendžia  svarbiausias problemas, kurie ir Lietuvai atvėrė duris į Europos valstybių šeimą.

Lietuvoje ir nuvykęs į Berlyną, Briuselį, Londoną, Bostoną, Vašingtoną ir kt., knygos autorius kalbino per trisdešimt žymiausių politikų, diplomatų ir ekspertų. Tarp jo pašnekovų – buvę didžiųjų Europos valstybių ir Lietuvos politiniai lyderiai, ambasadoriai, ekspertai. Asmenys, pokalbiais Nidos kopų apsuptyje, netikėtais telefono skambučiais vidurnaktį ir diplomatinį protokolą pažeidžiančiomis audringomis diskusijomis prisidėję prie Europos suvienijimo.

Į šią knygą sugulė įdomiausios diskusijos apie Europos idėjos istoriją, Lietuvos kelią į ES, taip pat – šiandien ES kamuojančias migracijos, Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES, saugumo, finansinio netikrumo problemas. Visų atsakymų, ko gero, pateikti nepavyks. Bet tai gera pradžia norintiesiems suvokti, kokios bendrijos dalimi yra Lietuva ir kokia šios narystės prasmė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti