Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kopa

Kopa

Internetu:
24,52€
Knygyne:
29,55€ kainos knygynų tinkle VAGA (išskyrus frančizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Frank Herbert
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 728
  • ISBN 9786094274572

Knygos „Kopa“ aprašymas

Tai kultinis amerikiečių rašytojo, mokslinės fantastikos klasiko Frank Herbert kūrinys, išgarsėjęs futuristiška „Kopos“ romanų serija, kurią sudaro šešios knygos.

Romanas „Kopa“ yra laikomas vienu geriausių visų laikų mokslinės fantastikos kūrinių. Knygos nukelia skaitytoją į ateitį, kurioje veiksmas vyksta Imperatoriaus valdomoje Galaktikoje. Ją sudaro atskiros planetos, už kurias yra atsakingos tam tikros šeimos, tačiau viena planeta – Arakis – yra svarbesnė už kitas. Ten galima rasti neįtikėtinai vertingo prieskonio pavadinimu Melanžas, kuris ilginą gyvenimą, geriną sveikatą bei didina sąmonės galią. Melanžas yra sukeliantis priklausomybę ir griežtai kontroliuojamas, tačiau jo nori visi, tad dėl Arakio planetos valdymo prasideda nuožmios kovos. 

Ši knyga buvo išleista 1965 m. ir tapo įkvėpimo šaltiniu kelioms mokslinės fantastikos kūrėjų kartoms. O 2021 m. pagal šią istoriją 2021 m. buvo sukurtas filmas, pelnęs daugybę apdovanojimų. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti