Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Nematomas žmogus

Nematomas žmogus

Leidykla: Scriptus
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Scriptus
  • ISBN 9786098184044

Knygos „Nematomas žmogus “ aprašymas

Ši knyga - tai mokslinės fantastikos kūrinys, jau 140 metų audrinantis skaitytojų protą ir fantaziją. 
Naujomis optikos ir fizikos teorijomis paremtas Herbert George Wells pasakojimas iškart pagavo skaitytojų fantaziją ir nuo to laiko nuolat atkuriamas kine, televizijoje ir teatro scenose visame pasaulyje.

Kas, jeigu didžiausias tavo privalumas yra ir didžiausias tavo prakeiksmas? Vieną tamsią audringą dieną Vakarų Sasekso kaimo užeigą atvyksta nepažįstamasis. Jis susisiautęs ilgu apsiaustu, veidas aptvarstytas. Atvykėlis apsigyvena užeigoje, bet nebendrauja su niekuo, tik dieną naktį krapštosi su keistais aparatais ir chemikalais. Staiga kaime ima dėtis keisti dalykai. Prasideda paslaptingos vagystės ir įsilaužimai, pasibaigę taikaus kaimo nusiaubimu. Nepažįstamasis slepia siaubingą paslaptį...

Lietuvos skaitytojai apie knygą "Nematomas žmogus" , kinomanai apie to paties pavadinimo filmą – GENIALUMAS SLYPI PAPRASTUME! 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai