Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Praeities demonai

Praeities demonai

Internetu:
12,74€
Knygyne:
15,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9786094900709

Knygos „Praeities demonai“ aprašymas

Ji sugriovė jiems gyvenimus. Dabar jie atkeršys jai. 

Kažkoks pabaisa kartoja traumuojančius tavo praeities įvykius. Siekia įskaudinti, priversti kentėti, ir vienintelis būdas užbaigti žaidimą — mirtis. Tavo mirtis.

Čoserio gatvės daugiabučio namo ketvirtame aukšte rasti du prie radiatoriaus prirakinti paaugliai. Vaikinas miręs, bet mergina dar gyva. Kiekviena smulkmena detektyvei Kimai Stoun čia primena siaubingą įvykį, kurį prieš tris dešimtmečius, gyvendama tame pačiame daugiabutyje, ji patyrė kartu su broliu Mikiu. 

Kai sudegusiame automobilyje randami vidutinio amžiaus sutuoktinių palaikai, Kima negali ignoruoti šiurpinančio panašumo į Kito ir Erikos, mylimiausių jos įtėvių, žūties aplinkybes. 

Susidūrusiai su žiauriausius praeities įvykius atkuriančiu žudiku Kimai tenka pripažinti karčią tiesą, jog kažkas siekia kirsti jai į skaudžiausią vietą. Detektyvė nė už ką neketina nusišalinti nuo tyrimo, todėl prieš savo valią gauna pagalbininkę, elgesio analitikę Elisoną Lou, kurios pareiga — stebėti detektyvės inspektorės elgesį.

Kima daug metų gaudo pavojingus nusikaltėlius ir gina nekaltus žmones. Ar susidūrusi su žudiku, pasiryžusiu ją sunaikinti, detektyvė inspektorė išnarplios bylą ir išsigelbės, ar vis dėlto taps paskutine nusikaltėlio auka? 

Kvapą gniaužiantis, dėmesį prikaustantis naujas daugiamilijoninių tiražų bestselerių autorės Angelos Marsons kriminalinis trileris nepaleis jūsų iki pat paskutinio puslapio.

Atsiliepimai

Mano nuomone, Marsons yra šio žanro karalienė. Kiekviena jos istorija alsuoja žmogiškumu, aš tiesiog dievinu šią rašytoją. Velniškai nuostabu. 

* Postcard Reviews

Man labai patiko. Tai viena geriausių kriminalinių istorijų, kokias tik teko skaityti, nenusileidžianti garsiojo James’o Pattersono kūriniams.

* Fiona’s Book Reviews

Tai Angela Marsons, todėl skiriu penkias žvaigždutes. Nėra ko pridurti: įtraukiantis, intriguojantis, jaudinantis romanas, fantastiška, emocinga, širdį verianti knyga. Pasakojimas nepaleido manęs iki išnaktų... Perskaitykite ir jūs. Tai viena geriausių detektyvinių istorijų. 

* Deja Read

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti