Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Frankenšteinas Bagdade

Frankenšteinas Bagdade

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Ahmed Saadawi
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 303
  • Leidykla Liūtai ne avys
  • ISBN 9786099603315

Knygos „Frankenšteinas Bagdade“ aprašymas

Šlamšto rankiotojas ir nuolat vietinėje kavinukėje besilankantis keistuolis Hadis iš griuvėsiais ir nuolaužomis nusėtų JAV okupuoto Bagdado gatvių surenka žmonių kūno dalis ir jas susiuva į vieną lavoną. Jo tikslas, bent jau pats taip teigia, kad valdžia atskiras kūno dalis pripažintų kaip žmones ir tinkamai palaidotų. Tačiau lavonui staiga dingus per miestą nusirita šiurpių žmogžudysčių banga ir pasipila pranešimai apie klaikiai atrodantį nusikaltėlį, kurio nepakerta kulkos. Hadis greitai supranta sukūręs pabaisą, kuriai reikia žmonių kūno dalių, idant išgyventų; iš pradžių – prasikaltusių žmonių, vėliau – bet ko, kas tik pasitaiko jos kelyje. Premijas jau laimėjęs romanas parašytas Naujosios Bagdado literatūros žvaigždės (The New York Times): Frankenšteinas Bagdade atspindi siurrealią šiuolaikinio Irako realybę – įtampos kupiną siaubą, persipynusį su juoduoju humoru.
 
Ahmed Saadawi – Irako poetas, romanų ir scenarijų autorius, dokumentinių filmų kūrėjas. Pirmasis autorius iš Irako, laimėjęs Tarptautinę arabų grožinės literatūros premiją; ją laimėjo 2014 m. už Frankenšteiną Bagdade; knyga taip pat apdovanota Didžiąja Prancūzijos akademijos fantastikos premija. 2010 m. autorius išrinktas į Beirut39 sąrašą, kaip vienas iš 39-ių geriausių rašytojų arabų kalba, jaunesnių nei 39-eri metai.  A. Saadawi (Sadauis) gimė 1973 m. Bagdade, kur iki šiol gyvena.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti