Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Puikus naujas pasaulis

Puikus naujas pasaulis

8,73€
Knygyne:
12,85€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Aldous Huxley
Informacija
  • Metai 2015
  • Puslapiai 262
  • Leidykla Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • ISBN 9789986398356

Knygos „Puikus naujas pasaulis “ aprašymas

Kultinis anglų rašytojo ir filosofo Aldous Huxley romanas „Puikus naujas pasaulis” – tai vienas žinomiausių distopijos žanro kūrinių, neretai prilyginamas George Orwell’o „1984-iesiems“

Kūrinyje pranašiškai kalbama apie ateitį – tokią, kokią ją nulems technologijos, mokslas, medicinos ir farmacijos pažanga. Aldous Huxley romane visi veikėjai laimingi. Jie gali netrukdomai tarpusavyje santykiauti, nėra draugų, šeimos narių, tik darbas, seksas ir nuolatinis džiugesys. Tačiau netgi ir tokiame pasaulyje atsiranda nelaimingų. Vienas tokių – pagrindinis veikėjas, kuriam trūksta žmogiškojo ryšio. Jis nori patirti išgyvenimus, jausmus, nori mylėti ir būti mylimas. 

Nors ši knyga lentynose pasirodė beveik prieš šimtą metų, ji nė kiek nėra praradusi aktualumo. Priešingai, romane gvildenamos temos – panašios į šiandieninę realybę – pavyzdžiui, tobulumo vaizdavimą socialiniuose tinkluose. „Puikus naujas pasaulis“ – tai geriausias autoriaus kūrinys, kurį savo asmeninėje bibliotekoje turėtų turėti kiekvienas. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti