Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Juodasis obeliskas

Juodasis obeliskas

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955138570

Knygos „Juodasis obeliskas“ aprašymas

Šis klasikinis romanas – šedevro „Vakarų fronte nieko naujo“ autoriaus kūrinys apie nerimą keliančius Pirmojo pasaulinio karo padarinius Vokietijoje.

Du jauni draugai, Liudvigas Bodmeris ir Georgas Krolis, dirba paminklų įmonėje ir parduoda antkapius bei akmeninius kryžius žuvusiųjų artimiesiems. Kieme stovi dar iš Krolio tėvo įmonės paveldėtas niekam nereikalingas juodas obeliskas, o karo prisiminimus, nuovargį ir vienatvės baimę jauni vyrai mėgina išblaškyti įvairius malonumus siūlančiose įstaigose bei laisvo elgesio merginų glėbyje. Tačiau Liudvigas įtaria, kad gyvenimas yra kur kas daugiau nei užsidirbti pragyvenimui iš kitų žmonių nelaimių.

Savamokslis poetas Liudvigas netrukus pajunta, kad tėvynėje vis labiau ryškėja pokyčiai ir infliacijos sukelti žiaurumai. Įsimylėjęs gražią, bet neramią Izabelę, Liudvigas tikisi, kad surado sielą, kuri jį išgelbės – išlaisvins nuo manijos rasti prasmę karo nuniokotame pasaulyje...

„Juodasis obeliskas“ — bene stipriausias ir geriausias XX a. pasaulinės literatūros klasiko Erich Maria Remarque (1898—1970) romanas, skaitytoją nukeliantis į sunkios ekonominės padėties ir nesuvaldomos infliacijos alinamą Vokietiją 1923—1924 m. Žaismingas, šmaikštus pasakojimas, kaip priešprieša tamsiai ir sunkiai aprašomojo laikotarpio realybei, sukuria unikalią, literatūroje retai pasitaikančią dermę, kai pramoga, linksmybė, nuotykis ir humoras eina lygia greta su aforistine išmintimi bei filosofiškai giliomis egzistencinėmis įžvalgomis. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti