Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mergelės moterys. Kitaip nebūtų žemiškas gyvenimas

Mergelės moterys. Kitaip nebūtų žemiškas gyvenimas

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2009
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9789955370635

Knygos „Mergelės moterys. Kitaip nebūtų žemiškas gyvenimas “ aprašymas

„Kitaip nebūtų žemiškas gyvenimas“ (pirma knyga – „Mergelės moterys“) priskiriamas autoriaus sumanytam kūrinių ciklui, kurį į visumą jungia net kelios idėjos, o bene pagrindinė yra kaip ir apibrėžta anksčiau išleisto smulkiosios prozos rinkinio „Gintarinio korio akys“ epigrafu: „Ne tik revoliucijos ryja savo vaikus“.

Tai nusikaltimų be bausmės (kol kas?) istorija. Romane pasakojama ypač skaudi paauglės tragedija, analizuojamos sudėtingo dabarties laikmečio moralės ir profesinės etikos, atsakomybės ir pilietiškumo, tiesiog vyriškos garbės, „naujamadiškos“ šeimos ir jauno žmogaus brendimo problemos, kalbama apie būtent gyvenimo negandų sumegztus du labai skirtingus atvejus, kai užgimsta panaši „žemiškai realybei neperspektyvi“ meilė. Autorius sąmoningai nesudėlioja aiškiai visų siužeto taškų iki galo – tai turėtų padaryti atidus bei mąstantis skaitytojas, įveikęs gal tarpais ir pinkloką, tačiau mūsų gyvenimui aktualų tekstą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti