Geležies karys

Geležies karys

Internetu:
8,93€
Knygyne:
10,50€

Apie

Septintoji serijos „Geležies fėjūnai“ knyga Geležies princas, mano sūnėnas, mus visus išdavė. Jis mane nužudė. Bet aš išgyvenau. Iš mirties gniaužtų ištrūkęs It...
Autorius Julie Kagawa

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 8231
  • Leidykla Svajonių knygos
  • ISBN 978609030494

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Geležies karys“ aprašymas

Geležies karys

Septintoji serijos „Geležies fėjūnai“ knyga

Geležies princas, mano sūnėnas, mus visus išdavė.

Jis mane nužudė.

Bet aš išgyvenau.

Iš mirties gniaužtų ištrūkęs Itanas Čeisas po mėnesio atgauna sąmonę ir nustemba sužinojęs, kad Šydas, slėpęs fėjūnus nuo žmonių akių, trumpam buvo dingęs. Nors žmonija fėjūnų pasaulį regėjo vos kelias minutes, mirtingųjų pasaulyje įsivyravo chaosas, o baimės ir nuostabos sukelti kerai padėjo Pamirštųjų karalienei atgauti neregėtą galią. Ji prieš Vasaros ir Žiemos rūmus rengia sukilimą, kuris katastrofiškai paveiks Niekadaniekada.

Pamirštųjų kariuomenę veda pats Kieranas – Itano sūnėnas, Geležies karalienės Meganos Čeis sūnus ir išdavikas. Kad sustabdytų Kieraną, Itanas nepaklūsta seseriai ir drauge su savo mergina Kenze išsiruošia ieškoti seniai pamirštų atsakymų. Susidūręs su neregėtu blogiu ir neišmatuojama galia, Itanas privalo ieškoti sąjungininkų tarp priešų ir susitaikyti su tuo, kad fėjūnų pasaulis negrįžtamai pasikeis.

Serijos „Geležies fėjūnai“ knygos:
Julie Kagawa „Geležies išdavikas">>
Julie Kagawa „Prarastasis princas" >>
 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai