naujiena elakcija -30%
Neapsirik dėl jos / Vyras lapkričiui

Neapsirik dėl jos / Vyras lapkričiui

Internetu:
5,88€
Sena kaina:
8,40€
Sutaupote:
2,52€

Apie

Neapsirik dėl josPriešingybės traukia.Patrauklusis Zakas Greindžas visą savo laiką skiria darbui ir mylimai dukrai. Tačiau vis dažniau susimąsto apie tai, kad jam reikia moters. Ypatingos, tokios, kuri taptų sektinu pavyzdžiu ...
Autorius Lori Foster

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 432
  • ISBN 978609030629

Knygos „Neapsirik dėl jos / Vyras lapkričiui“ aprašymas

Neapsirik dėl jos / Vyras lapkričiui

Neapsirik dėl jos

Priešingybės traukia.

Patrauklusis Zakas Greindžas visą savo laiką skiria darbui ir mylimai dukrai. Tačiau vis dažniau susimąsto apie tai, kad jam reikia moters. Ypatingos, tokios, kuri taptų sektinu pavyzdžiu mergaitei.

Todėl jis tikrai nesusidės su naująja kaimyne Vine Lein, nė iš tolo nepanašia į gležną gėlelę. Slapta širdyje Vinė nori, kad Zakas pastebėtų ne tik jos seksualų kūną ir karštą būdą, tačiau jam ši triukšminga, vyrų dėmesio nestokojanti moteris į žmonas netinka!


Vyras lapkričiui

Tikslas pateisina priemones.

Amandai Barker reikia Džošo Maršalo. Dėl jo seksualaus kūno, šelmiškos šypsenos ir mergišiaus reputacijos ji galėtų parduoti tūkstančius labdaringo kalendoriaus egzempliorių. Bet leitenantas Džošas ne tik nesutinka bendradarbiauti –jis mėgaujasi galėdamas Amandą erzinti. Neigiamas atsakymas pozuoti panelės Barker nesustabdys – jai reikia vyro lapkričio mėnesiui.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai