Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Gyvybės energija

Gyvybės energija

Internetu:
17,09€
Knygyne:
20,10€

Apie

Supratau viena: Anastasijos senelis turi ne tik neregėtų psichoanalitinių gebėjimų, bet ir valdo konkrečią informaciją apie socialinę įvairių valstybių sąrangą. Bet ką konkrečiai jis gali žinoti apie valstybines institucijas?Juk jis gyvena ...

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786098047752

Knygos „Gyvybės energija“ aprašymas

Supratau viena: Anastasijos senelis turi ne tik neregėtų psichoanalitinių gebėjimų, bet ir valdo konkrečią informaciją apie socialinę įvairių valstybių sąrangą. Bet ką konkrečiai jis gali žinoti apie valstybines institucijas?

Juk jis gyvena taigoje, radijo, telefono, televizoriaus čia nėra. Tai iš kur pas jį gali ateiti informacija, tarkim, apie mūsų valstybės valdymo organus? Tokio kanalo nėra. Vadinasi, konkrečios informacijos jis neturi. Ir vis dėlto paklausiau:

Jūs žinote, kad mūsų valstybėje Rusijoje yra toks organas kaip Valstybės Dūma?

Žinau, – nuskambėjo atsakymas.

O kas ir kaip joje dirba, irgi žinote?

Taip.

Apie kiekvieną deputatą žinote?

Apie kiekvieną.

Ir kokius įstatymus jie leidžia, jums taip pat žinoma?

Ne tik kokius įstatymus jie leidžia dabar, bet ir kokius išleis iš anksto žinau. Na, ko tu vėl stebiesi, Vladimirai? Žyniui tai paprasčiausias uždavinėlis, net neįdomus, tiesą sakant.

Stebiuosi todėl, kad neaišku, kokiu būdu jūs galite žinoti ir apie kiekvieną deputatą, ir apie tai, kokius įstatymus Valstybės Dūma išleis artimiausiu metu. Tai juk kažkokia protams nesuvokiama mistika.

Ir mistikos čia jokios nėra, ir užduotis kuo primityviausias.

O paaiškinti šį reiškinį jūs galite? Na, tokį informuotumą.

Galiu, žinoma, viskas čia ganėtinai paprasta. Žiūrėk. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai