Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Į pietus nuo Lampedūzos

Į pietus nuo Lampedūzos

1,96€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Informacija
  • Metai 2016
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 264
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415024247

Knygos „Į pietus nuo Lampedūzos “ aprašymas

Stefano Liberti – žurnalistas ir dokumentinio kino kūrėjas, gyvenantis Romoje. Masinės migracijos ir pabėgėlių fenomenui tirti paskyrė ne vienus metus. Šia tema analitinius straipsnius rašo keliems pagrindiniams Italijos dienraščiams bei užsienio spaudai. Už darbus autorius pelnė ne vieną premiją: 2008 m. „Luchetta“, 2010 m. „Carletti“, 2010 m. „Indro Montanelli“.

Knygoje „Į pietus nuo Lampedūzos“ surinktos iš Centrinės Afrikos šalių į Viduržemio pakrančių Europą migruojančių žmonių istorijos, atkurti srautų maršrutai, kryptys, iškalbinti „pabėgimų“ tikslai, išklausytos svajonės… Taip autorius siekia suvokti migracijos – vadinamųjų nevilties kelionių – priežastis. Autorius nesiima išankstinių apibendrinimų, o nuosekliai vykdo seklio darbą: nagrinėja sudėtingą vizų klausimą, kalba apie politinio prieglobsčio prašančiųjų teises, beldžiasi į ES politikos vartus, pro kuriuos turėtų būti įleidžiami migrantai, pabėgėliai.

Skaitytojai pažins ir supras nelegalių migrantų iš trečiųjų šalių pabėgimo iš gimtųjų šalių priežastis. Galės atsakyti į klausimus, kuriuos kartais sunku suvokti, kaip: kas verčia migrantus palikti šeimą, kaip jie iškenčia karštį, šaltį, badą ir ligas bei kodėl toks jų gyvenimo pasirinkimas jiems yra vienintelė galimybė išgyventi?

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti