Matematika Tau plius 10 kl. tikr. dar.

Matematika Tau plius 10 kl. tikr. dar.

Internetu:
8,36€
Knygyne:
8,80€

Apie

Šios knygelės tikslas – padėti X klasės mokytojams organizuoti mokinių savarankišką darbą per pamoką ir namuose, įtvirtinti bei pakartoti vadovėlio medžiagą. Ji padės tikrinti ir vertinti mokinių žinias bei gebėjimus dirbant pa...
Leidykla: TEV

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 75
  • Leidykla TEV
  • ISBN 978609433033

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Matematika Tau plius 10 kl. tikr. dar.“ aprašymas

Matematika Tau plius 10 kl. tikr. dar.

Šios knygelės tikslas – padėti X klasės mokytojams organizuoti mokinių savarankišką darbą per pamoką ir namuose, įtvirtinti bei pakartoti vadovėlio medžiagą. Ji padės tikrinti ir vertinti mokinių žinias bei gebėjimus dirbant pagal vadovėlį Matematika Tau plius. 10 klasė. Šioje knygelėje yra savaranki darbai, skirti kiekvienam vadovėlio skyreliui ir kontroliniai darbai, skirti kiekvienam skyriui. Apie 80 proc. užduočių skirta einamajai medžiagai, o likusios – kartojimui arba įvairiems galvosūkiams ir sąmojo uždaviniams. Leidykla garantuoja, kad visi uždaviniai atitinka programoje ir vadovėlyje keliamus tikslus.

Matematika Tau plius. 10 klasė visą komplektą sudaro: vadovėlis (I ir II dalys), skaitmeninė vadovėlio versija, uždavinynas, kurso kartojimo medžiaga, pratybų sąsiuvinis (I ir II dalys), savarankiški ir kontroliniai darbai, tikrinamieji darbai, mobili interaktyvi kompiuterinė knyga (MIKO)

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai