naujiena
Pelkinukas

Pelkinukas

Internetu:
6,04€
Knygyne:
7,10€

Apie

Kiek panašūs į mus turi būti žmonės, kad galėtume juos mylėti?Borio šeima pasakytų, kad šis klausimas visai nesvarbus. Svarbiausia yra pati meilė.Tėvai Borį vos gimusį rado pelkėje, mažylio akys didelės, o žvynai blizga saulėje.
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Davide Cali

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 26
  • ISBN 9786094416798

Knygos „Pelkinukas“ aprašymas

Pelkinukas

Kiek panašūs į mus turi būti žmonės, kad galėtume juos mylėti?

Borio šeima pasakytų, kad šis klausimas visai nesvarbus. Svarbiausia yra pati meilė.

Tėvai Borį vos gimusį rado pelkėje, mažylio akys didelės, o žvynai blizga saulėje.

Ir jis yra labai mylimas sūnus.


Tačiau vieną dieną Boris pajunta pelkės šauksmą – galbūt jo tikrieji namai yra ten, o ne čia?


Boris – toks kaip ir kiti vaikai: važinėjasi dviračiu, eina į mokyklą ir karstosi po medžius. Na ir kas, kad turi žiaunas ir žvynus, o tėvai jį dar visai mažytį rado pelkėje. Borį visa šeima labai myli nepaisydami jokių nereikšmingų skirtumų. Tačiau kartą vėl užuodęs sūrų gimtosios pelkės kvapą mažylis ima abejoti, ar jo vieta – tarp kitų žmonių. Boris iškeliauja atgal į pelkę, ieškodamas atsakymo į klausimą, kas jis toks ir kur jo tikrieji namai. Elegantiška ir jautri istorija paskatins tiek mažuosius, tiek suaugusius skaitytojus susimąstyti apie šeimos svarbą ir besąlygiškos meilės jėgą.


Šveicarų kilmės italų rašytojas Davide'as Calì sukūrė daugybę paveikslėlių knygų vaikams ir grafinių romanų jaunimui. Jo kūriniai leidžiami dvidešimt penkiose pasaulio šalyse. Knygą meniškai ir subtiliai iliustravo žymus italų dailininkas Marco Somà.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai