ispardavimas -50%
Svajų pėdom. Eilėraštukai ir eiliuotos pasakaitės

Svajų pėdom. Eilėraštukai ir eiliuotos pasakaitės

Nauja kaina:
4,45€
Sena kaina:
8,90€
Sutaupote:
4,45€

Apie

Svajų pėdom“  knygelė įkvėpta vaikų ir sukurta jiems, skirta ugdyti gerąsias žmogiškąsias savybes: supratingumą, švelnumą, meilę artimam, draugui, savo šaliai. Ji skatina pamatyti grožį ir pažinti gėrį mažuose dalyk...
Leidykla: Vaiga

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 48
  • Leidykla Vaiga
  • ISBN 978609440285

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Svajų pėdom. Eilėraštukai ir eiliuotos pasakaitės

Svajų pėdom“  knygelė įkvėpta vaikų ir sukurta jiems, skirta ugdyti gerąsias žmogiškąsias savybes: supratingumą, švelnumą, meilę artimam, draugui, savo šaliai. Ji skatina pamatyti grožį ir pažinti gėrį mažuose dalykuose, sužadina smalsumą bei lavina vaizduotę. Tai žaismingi, pamokantys, taikūs ir lavinantys vaizduotę eilėraštukai ir eiliuotos pasakaitės tiek patiems mažiausiems, tiek jau ūgtelėjusiems mokyklinukams.

Knygutėje iliustracijos nespalvotos: paliekama vietos vaikučių saviraiškai ir fantazijai. Kiekvienas esame individualus ir savitas, tad ir iliustracijos kiekviename knygutės egzemplioriuje tepražysta skirtingomis spalvomis, raštais, o gal lieka tokios, kokios yra... kol pagaus įkvėpimas!

Gyvenimo spalvas svajodami kuriame patys! Tad pasitelkime vaizduotę, drąsiai svajokime ir vykimės savo svajones!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai