Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Kryžiuočių ordinas 1190 -1561 m.

Kryžiuočių ordinas 1190 -1561 m.

7,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 72
  • ISBN 9789955267577

Knygos „Kryžiuočių ordinas 1190 -1561 m.“ aprašymas

Vyrų ir moterų iš praeities istorinių kovų ir kasdienio gyvenimo įžvalgos. Detalūs pasakojami apie jų motyvus, treniravimosi ypatumus, taktiką, ginkluotę ir patirtis. Karinis Kryžiuočių ordinas buvo vienas žymiausių kryžininkų ordinų, prilygęs tamplieriams ir hospitaljerams. Pradžioje dėmesį telkę į kryžininkų valstybes Artimuosiuose Rytuose, kryžiuočiai, XIII a. ten praradę anklavus, nutarė pradėti žygius į Baltijos regioną prieš pagonis prūsus, rusus ortodoksus ir jų kaimynus krikščionis lenkus. Bet svarbiausiu kryžiuočių antpuolių taikiniu beveik šimtui penkiasdešimt metų tapo lietuviai. Knygoje, kupinoje detalių iliustracijų ir nuotraukų, nagrinėjamas šis itin įdomus religinis ir karinis ordinas, prikeliant naujam gyvenimui Kryžiuočių ordino išvaizdą, tikėjimą ir mūšio patirtis.

1944 m. gimęs Davidas Nicolle’as daug metų dirbo „BBC Arabic Service“ prieš įgydamas magistro laipsnį Rytų ir Afrikos studijų mokykloje Londone ir daktaro laipsnį Edinburgo universitete. Jis parašė daug knygų ir straipsnių apie viduramžių ir islamo karus ir jau daug metų yra produktyvus „Osprey“ leidyklos autorius.

Grahamas Turneris yra pagrindinis istorinis dailininkas. Jo specializacija – viduramžių laikotarpis. Turnerio iliustracijos puošia daug „Osprey“ knygų. Iliustracijos apima daug įvairių temų: pradedant X a. kalifatų armijos apranga, kruvinomis viduramžių mūšio scenomis ir baigiant XVIII a. pabaigos britų raudonšvarkių kasdieniu gyvenimu. Dailininko Michaelo Turnerio sūnus Grahamas gyvena ir dirba Bakingamšyre, Jungtinėje Karalystėje.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti