Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Knygos iki 10 eurų

Išdėstymas:
akcija

Jovilė Jurkonytė

8,71€

,,Katino Horacijaus nuotykiai “ – tai  nuotaikinga ir jautri pasaka, kurioje aprašomas ypatingo katino Horacijaus gyvenimas, netikėta jo pažintis su seneliu, atnešusi į katinėlio gyvenimą ne vieną stebuklą! Kartu su naujuoju draugu Horacijus patiria neužmirštamų nuotykių, aplanko didžiausius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, sužino ko..

Turime sandėlyje

akcija

Skaistė Dirgėlienė, Tomas Dirgėla

9,57€

Vaikams nuo 6 metų.Iliustravo Greta Alice. Sveiki atvykę į mokyklą, kurioje mokosi ir monstrai, ir vaikai! Sykį jie visus išgelbėjo nuo ateivių, o dabar metas sujungti jėgas ir krepšinio aikštelėje!Monstrų ir vaikų mokyklos krepšinio komanda išvyksta į krepšinio turnyrą. Atrodytų, jau tuoj tuoj ši komanda išbėgs į aikštelę, betgi koją pakiša....

Turime sandėlyje

akcija

7,93€

Vaikams nuo 3 metų. Tai humoru ir išmintimi žavintis skaitytojų pamėgto „Grufo“ tęsinys, kurį vaikai prašys paskaityti dar kartą!„Grufas pasakė: – Kojos nekiški,Vaike tu mano, į tamsųjį mišką.“Tačiau vieną audringą ir vėjuotą naktį grufo vaikas nepaiso tėčio perspėjimo ir paslapčiomis ištipena į pūgą. Juk didžioji baisūnė pelė iš tiesų neegzis..

Turime sandėlyje

akcija

Eloy Moreno

10,00€

Jaunimui nuo 12 metų. „Nežinia kodėl toji galia nesidavė valdoma: kartais, kai baisiai norėdavau būti nematomas, mane regėdavo daugybė žmonių, arba atvirkščiai: trokšdavau, kad kiti į mane pažiūrėtų, bet kūnas savaime išnykdavo.“Berniukas turėjo galią. Galią būti nematomas. Bet įvyko nelaimė, po kurios jis atsidūrė ligoninėje. Dabar berni..

Turime sandėlyje

akcija

Renata Lazdin

10,00€

100 dienų programa harmoningai mažųjų išdykėlių raidai ir emocinei brandai. Mes, tėvai, suprantame, kokia svarbi vaikystė. O kaip ją praturtinti? Kaip rasti aukso vidurį tarp žinių ir žaidimų? Kaip rasti jėgų tėviškiems iššūkiams realizuoti?Knyga padės geriau suvokti vaiką ir jo išdaigų tikslą, nukreipti jas tinkama linkme. Knygos „Vienas..

Turime sandėlyje

akcija

Skaistė Dirgėlienė

10,00€

2-4 m. vaikams. Peliukas Otis nekantrauja, juk šiandien pirmoji jo diena darželyje! Nors peliukui labai smalsu, bet kartu reikia įveikti ir nelengvą užduotį – atsisveikinti su mama… O tada Otis jau galės drąsiai žengti į grupę, pilną būsimų draugų!Knyga vaikus supažindina su darželio aplinka ir rutina, o svarbiausia – su jausmais, kurie gali a..

Turime sandėlyje

akcija

GiedRé

10,00€

Jaunimui nuo 12 metų. Ji stengėsi, bet iš tikrųjų nelabai matė prasmės mokytis prancūzų kalbos.Nes tikimybė nukeliauti į Prancūziją buvo maždaug tokia pati, kaip nuskristi į Mėnulį.Išvažiuoti iš Sovietų Sąjungos buvo draudžiama.Mažos mergaitės lūpomis pasakojama istorija nukelia į niūrų sovietmetį, kuomet gyvenimas buvo toks, kokį šių laikų va..

Turime sandėlyje

akcija

THICH NHAT HANH

10,00€

Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybęĮkvėpdamas aš rimdau kūną,Iškvėpdamas – šypsausi.Būdamas dabartyjePatiriu akimirkos žavesį!Thich Nhat Hanhas, visame pasaulyje žinomas dzenbudizmo meistras, dar vadinamas „dėmesingumo tėvu“, atskleidžia, kaip kiekvieną akimirką atrasti ramybę, kaip elgtis situacijose, kurios kelia įtampą ar erzina. Didžiausia..

Turime sandėlyje

akcija

Tomas Dirgėla

10,00€

Juoda dėmelė baltose lubose anotacija. Vaikams nuo 8 metų. Ignas per pamokas negali nustygti vietoje. Vos tik jos baigsis – prasidės didžiausias ir smagiausias nuotykis jo gyvenime. Jis su tėvais keliaus į ISLANDIJĄ!!!Tačiau namie Igno laukia didelis netikėtumas, kuris apvers visą jo gyvenimą aukštyn kojomis. Laimei, priimti pokyčius..

Turime sandėlyje

akcija

R. J. Palacio

10,00€

Vaikams nuo 10 metų. Įtraukta į 9 klasės rekomenduojamos literatūros sąrašą.„Štai, ką manau: vienintelė priežastis, dėl kurios nesu normalus, yra tai, kad niekas manęs nelaiko normaliu. Vienintelis žmogus pasaulyje, kuris supranta, kad esu toks kaip visi, – aš pats. Aš vardu Ogastas. Nepasakosiu, kaip atrodau. Kad ir ką manytumėt, yra daug bai..

Turime sandėlyje

akcija

David Diop

10,00€

„Taip, supratau, dėl Dievo teisybės, kad mūšio lauke reikia tik laikino pamišimo. Pamišusių nuo įsiūčio, pamišusių nuo skausmo, įniršusių pamišėlių – bet laikinai. <...> Prieš grįždamas turi nusirengti įsiūtį ir įtūžį, viską nusimesti, kitaip tu jau nežaidi karo žaidimo.“ Senegalietis Alfa Ndiajė kariauja ..

Turime sandėlyje

akcija

Isabelle Filliozat, Violene Riefolo, Chantal Rojzman, Amandine Laprun

8,80€

„Pasitikėjimas savimi“ – 5–10 metų vaikams skirta užduočių knyga, skatinanti geriau pažinti save ir supantį pasaulį. Piešdami, rašydami, skaičiuodami, spalvindami ir klijuodami mažieji skaitytojai pagelbės 4 knygos veikėjams – Rožei, Viktorui, Sofijai ir Ignui – įveikti kasdienius bendravimo iššūkius ir patys mokysis megzti ir vertinti draugystę, l..

Turime sandėlyje

akcija

Isabelle Filliozat, Virginie Limousin, Éric Veillé

8,80€

Kartais kyla noras viską sulaužyti, bėgti kiek kojos neša, šokinėti iš laimės arba verkti? Profesorius Jausmas puikiai žino, kokios skirtingos emocijos užklumpa kiekvieną penkiametį ar vyresnį vaiką ir kaip galima jam padėti. Daugiau nei 100 puslapių užduočių knygelė kviečia mažuosius skaitytojus piešiant, rašant, skaičiuojant, spalvinant pažinti s..

Turime sandėlyje

akcija

Egidijus Zaikauskas

10,00€

„Katinas Miegošius“ – trumpų pasakojimų rinkinys, žavintis ryškiais veikėjų charakteriais, žaismingais jų dialogais, turtinga kalba ir subtiliu humoru.  Vaikams nuo 5 metų. Kiek visko gali nutikti ant stogo! Štai ant vieno raudono žalio stogo apsigyvena trys draugai.KATINAS MIEGOŠIUS, apsivijęs aplink kaminą, miega dieną naktį. ..

Turime sandėlyje

akcija

Otfried Preußler

10,00€

Vaikams nuo 8 metų. Ak, nuostabioji Šilda! Čia per amžius gyveno labai protingi ir gudrūs žmonės.Bet kartą jie nusprendė tapti kvailiais. O vėliau apsigalvojo ir užsimanė vėl būti gudrūs.Todėl dabar savo neribotą protą šildėnai stengėsi rodyti kiekvieną dieną. Statė rotušę iš atminties, o paskui bandė į ją pripilti saulės šviesos, ne..

Turime sandėlyje

akcija

Geltonas karutis / Lina Liubertaitė

10,00€

Kelios spalvotos pupelės, netikėtai pradingusios iš Kakės Makės kišenės, užkūrė tikrą sodo detektyvą! Kai kyla noras eksperimentuoti, užsiauginti prieskonių ar smagiai praleisti laiką su visa šeima, čiupkite knygą „Kakė Makė. Sodo detektyvas“. Idėjų, ką veikti čia suras ne tik mamos, tėčiai ir vaikai, bet ir katinai, šunys ar net žiurkėnai.&nb..

Turime sandėlyje

akcija

Romana Romanyšyn, Andrij Lesiv

9,00€

Net silpnutis šviesos spindulėlis nugali tamsą. Ši knyga – tai odė taikai ir vilčiai. Ukrainiečių autorių dueto sukurtas jautrus pasakojimas apie ypatingą, trapų, žydintį Rondo miestą. Jo gyventojai nepaprasti ir itin gležni, jie puoselėja sodus ir parkus, dainuoja, piešia, kuria poeziją. Bet vieną įprastą dieną Ronde staiga nuščiūva gyvenimas..

Turime sandėlyje

akcija

NADIA WASSEF

10,00€

„Diwan“ (knygynų tinklas) buvo mano meilės laiškas Egiptui. Jis pakurstė mano siekį ieškoti savęs, savo Kairo, savo valstybės ir buvo to dalimi. O ši knyga yra mano meilės laiškas „Diwan“. Kiekvienas skyrius – pasakojimas apie knygyną dalimis, nuo kavinės iki savitarnos skyriaus, ir apie žmonės, kurie ten lankydavosi: kolegas, nuolatinius klientus,..

Turime sandėlyje

akcija

Sigitas Geda

10,00€

Vaikams nuo 4 metų. Aplinkui toks baltas sniegelis, Sniegelyje stovi namelis, Toks mėlynas namo stogelis, Namelyje guli laiškelis,Kurį tau, vaikeli, siunčiu.Ar jau gavai laiškelį? Didokas, ar ne? Net ne vienas laiškas, o visa knyga! Štai kiek tau visko prirašė garsus lietuvių poetas Sigitas Geda. Atverk „Laiškų namelio“ duris ir..

Turime sandėlyje

akcija

Selemonas Paltanavičius

10,00€

Vaikams ir visai šeimai. „Žinduoliai – ypatingi gyvūnai, žavintys savo išmanumu ir gebėjimais. Nors jų įvairovė nėra tokia didelė kaip paukščių, tačiau slapumas, mokėjimas išvengti pavojų ir susitikimų su žmogumi visada žavėjo ir žavi. Mūsų gamtoje gyvenančius ar sutinkamus žvėris ir žvėrelius pamatyti pavyksta ne visada. Tą patyriau visą gyve..

Turime sandėlyje

akcija

Giedrius Surplys

8,95€

Algirdas Toliatas, Antanas Saulaitis, Gintaras Grušas, Juozapas Marija Žukauskas, Kęstutis Kėvalas, Ričardas Doveika, Vaidas Vaišvilas, Vilius Viktoravičius, Visvaldas Kulbokas. Itin atviri pokalbiai su 9 žymiais Lietuvos dvasininkais, jų pačių lyderystės patirtys ir gairės sėkmingam gyvenimui. Ligi šiol nematytas projektas, kviečiantis p..

Turime sandėlyje

akcija

Milena Busquets

10,00€

Vaikystėje, kai Blanka neteko tėvo, ją guosdama mama papasakojo istoriją apie galingą imperatorių, kuris sukvietė visus išminčius ir paprašė jų rasti prasmingus žodžius, tinkančius bet kokiomis aplinkybėmis. Išminčiai mėnesių mėnesius galvojo ir grįžę imperatoriui pasakė frazę „Ir tai praeis“. Blankos motina dar pridūrė: „Skausmas ir kančia praeina..

Turime sandėlyje

akcija

Aurelija Savickienė

10,00€

ANTANAS SAULAITIS – ŽMOGUS, KURIS VISADA ŠYPSOSI Tėvą Antaną Saulaitį būtų galima vadinti kunigu be sutanos: jis nepataikauja Bažnyčiai, nesmerkia tų, nuo kurių nusisuka kai kurie dvasininkai. Jis niekada nepameta savo tikėjimo kelio, net kai išbandymai, atrodo, ne žmogaus jėgoms. Tėvas Antanas žino, kokia sprangi pabėgėlio duona, kokia ta tik..

Turime sandėlyje

akcija

Carlie Sorosiak

10,00€

Vaikams nuo 9 metų. Mūsų tikroji šeima – nebūtinai ta, kurioje gimstame. Leonardas niekad nėra turėjęs vardo. Ir kūno. Ir geriausio draugo. Bet jis siaubingai trokšta pabūti žmogumi. Per trisšimtąjį gimtadienį Leonardo planetos gyventojai gauna progą mėnesį praleisti Žemėje, įsikūniję į bet kokią jos būtybę. Leonardas turėjo tapti Je..

Turime sandėlyje

akcija

10,00€

Vaikams nuo 3 metų. Išgirsk rytmetinį paukščių chorą, stebėk saulėlydį žiemą... Sek paskui mergaitę su jos. šuneliu jų nuotykių takais ir patirk pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą vos per vieną dieną.Kiekviename puslapyje spausk natos ženklą, kad istorija, lydima nuostabios Vivaldžio muzikos, atgytų. Tuomet knygos pabaigoje paklausyk visų ga..

Turime sandėlyje

akcija

Devon Price

10,00€

Pervargimu nėra ko didžiuotis, nes jis yra ženklas, kad turite rūpesčių. Devonas Price’as suteikia vilties nuolat persidirbantiems žmonėms. Jis siūlo geresnį, žmogiškesnį būdą gyventi. Cal Newport, bestselerių autorius Kaip ir daugelis mūsų, psichologijos mokslų daktaras Devonas Price’as buvo įsitikinęs, kad geriausiai žmogaus vertę nusak..

Turime sandėlyje

akcija

Sharon Cameron

10,00€

1943-ieji, šešiolikmetė Stefanija jau ketvirtus metus dirba Diamantų šeimai priklausančioje maisto prekių krautuvėje Peremislyje, Lenkijoje. Mergina savo dainomis skinasi kelią į šių žmonių gyvenimus ir širdis. Ji netgi pasižadėjusi vienam iš jų sūnų, Izijui. Sužadėtuvės saugomos paslaptyje, nes ji katalikė, o Diamantai – žydai. Tačiau Peremis..

Turime sandėlyje

akcija

Kazys Saja

10,00€

Ar jau esu radęs, ko ieškojau, aprašydamas savo gyvenimo vingius ir žmones, kuriuos pažinojau? Palikim tai spręsti skaitytojams. Ankstesnėse knygose pats sau ir kitiems esu pataręs: eik su tais, kurie ieško, o ne skelbiasi, giriasi, kad jau tai, kas daugeliui rūpi, surado. Vis labiau brangindamas sielos ramybę aš dar tebeieškau. Gamta – mano Š..

Turime sandėlyje

akcija

10,00€

6–11 metų vaikams. Kitsy įsitikinusi, kad mokytis yra nepaprastai smagu. Ar tu manai taip pat? Linksmoji edukacinės laidos vaikams ir tėvams „Kitsy“ vedėja atsakys į šimtus įdomiausių klausimų ir klausimėlių apie kosmosą, mūsų Žemę ir žmones.Kas yra Didysis Sprogimas?Kodėl Žemė apvali?Kurio miesto pavadinimas ilgiausias pasaulyje?Koks aut..

Turime sandėlyje

akcija

Monika Mikėnaitė

10,00€

Trylika žaidėjų, pasmerktų mirčiai. Trylika dienų ir naktų kovoti už savo gyvybę.  Du paslaptingi žaidimo sergėtojai, norintys padėti žaidėjams. Vienas paprastas klausimas – ko nori tavo širdis? Atsakysi teisingai – gyvensi. Neatsakysi – mirsi. Prasideda svarbiausia gyvenimo kova. Kas po jos? Kai atrodo, kad ..

Turime sandėlyje

akcija

Rebeka Una

10,00€

– Koks jausmas, kai atsijungi? Va ir paklausiau. Jis žiūri į mane. – Nėra su kuo palygint. Tikriausiai bando paerzint. Tačiau iš akių taip neatrodo. Aš jau spėjau nužvelgt kelis kartus: akys kaip tūkstančiai kitų, veidas kaip tūkstančiai kitų, bet koja! Jam iš blauzdos varva.– Tau kraujas, – sakau ir skersakiuoju į sanitarą, tač..

Turime sandėlyje

akcija

Luca Di Fulvio

10,00€

1909 m. jauna italė Četa su kūdikiu glėbyje iš gūdaus Pietų Italijos kaimo atvyko į Niujorką. Amerikos imigracijos tarnybos pareigūnai jos sūnų Natalį pervadino Krismu – ir šiame pokytyje sutilpo visos Četos svajonės. Gyvenimas Niujorko Žemutinio Ist Saido rajone buvo labai sunkus, bet Četa atkakliai siekė, kad jos sūnus taptų tikru amerikieči..

Turime sandėlyje

akcija

Genovaitė Petronienė

8,28€

Psichoterapinės išpažintys ir esė. Pacientai psichoterapeutams kasdien išpažįsta paslaptis, kuriomis su niekuo nedrįsta pasidalyti. Jų klausymas virsta privilegija. Paslaptys leidžia pažvelgti iš užkulisių, todėl kaukės tampa visiškai nebeįdomios. O kai kada jos padeda kurti tekstus, atsirasti tam, kas ilgai tūno slapčiausioje kertėje... ..

Turime sandėlyje

akcija

Blake Crouch

10,00€

„Neįmanoma perkonstruoti ar patobulinti būties taip, kad būtų išvengta skausmo.“ Niujorko policijos detektyvas Beris Satonas pirmąkart susiduria su klaidingos atminties sindromu – mįslingu sutrikimu, savo aukas išvedančiu iš proto prisiminimais gyvenimo, kurio jie niekuomet nepatyrė, – ant vieno dangoraižio stogo, bandydamas sustabdyti nuo atb..

Turime sandėlyje

akcija

Clarice Lispector

10,00€

„Kas nėra klausęs savęs: ar tik aš nesu pabaisa, ar tai ir yra būti žmogumi?“ Romano pasakotojas Rodrigas S. M. pradeda dėstyti kiek paslaptingą, keistą ir trikdančią Makabėjos, vienos iš likimo nuskriaustųjų, istoriją. Ji gyvena skurdžiame Rio de Žaneiro rajone, dirba mašininke, mėgsta žiūrėti filmus kino teatre, gerti kokakolą, gavusi ..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 35 iš 247 (viso puslapių - 8)