Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams

Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams

Internetu:
18,23€
Knygyne:
21,45€

Apie

Iliustruota vieno žymiausių šiuolaikinių Italijos viešųjų intelektualų knyga vaikams.Manai, kad filosofija – tai kažkas senoviško, abstraktaus ir nuobodaus? Ši knyga parodys, kad taip nėra. Iš šimto istorijų apie skirtingų amžių ir šalių fi...
Leidykla: Hubris

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786099608785

Knygos „Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams“ aprašymas

Iliustruota vieno žymiausių šiuolaikinių Italijos viešųjų intelektualų knyga vaikams.

Manai, kad filosofija – tai kažkas senoviško, abstraktaus ir nuobodaus? Ši knyga parodys, kad taip nėra. Iš šimto istorijų apie skirtingų amžių ir šalių filosofus bei mąstytojus sužinosi, kad filosofija gyvesnė nei bet kada.

Kartu su Sokratu, Hipokratija, Kantu ir Volteru išmoksi mąstyti skirtingomis temomis: nuo gamtos reiškinių iki žmogaus, nuo kalbos iki meilės, iki pat Dievo egzistavimo.

Kasdien – po istoriją, kuri prasideda klausimais bei kasdienio gyvenimo įdomybėmis ir skatina įsitraukti į mažesnius ir didesnius iššūkius bei pratintis svarstyti, kaip tai darė didieji filosofai. Ši knyga – tiems, kurių protai nuolat dirba ir nepasitenkina stereotipiniais atsakymais.

Umberto Galimberti (g. 1942) – italų filosofas, psichoanalitikas, sociologas ir viešasis intelektualas. Galimberti yra parašęs keliolika knygų apie Karlą Jaspersą, psichoanalizę, Martiną Heideggerį ir kt. Pastaruoju metu daug reiškiasi Italijos viešojoje erdvėje, yra nuolatinis dienraščio Reppublica bendradarbis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai