Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti

Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti

Internetu:
10,33€
Knygyne:
12,45€ kainos knygynų tinkle VAGA (išskyrus frančizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090127148

Knygos „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ aprašymas

Garsioji Hario Poterio istorijų autorė J. K. Rowling savo gerbėjams pateikia dar vieną įstabų kūrinį, pasakojantį apie stebuklingą magijos pasaulį. 

Knyga „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ – tai istorija, skaitytojus nukelianti 500 metų atgal prieš gimstant garsiausiam pasaulio burtininkui Hariui Poteriui. Pagrindinis jos veikėjas Njutas Miglapūtys – taip pat burtininkas, mėgstantis keliauti ir esantis tikras gyvūnų mylėtojas – nesvarbu, maži jie ar dideli, švelnūs ar grėsmingi. Tačiau vienos kelionės į Niujorką metu, jo gyvūnai ištrūksta iš lagamino... Taip prasideda kvapą gniaužiantys nuotykiai. 

Šios knygos pavadinimą J. K. Rowling ne kartą paminėjo Hario Poterio istorijose – tai buvo vienas vadovėlių tame sąraše, kurį gavo Haris prieš vykdamas į Hogvartsą. Taip pat „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ buvo ekranizuota ir kino ekranuose pasirodė 2016 metais. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti