Liūtas, ragana ir drabužių spinta. Ciklo Narnijos kronikos 2-oji knyga

4,00€
*Išpardavimo kaina
11,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius C. S. Lewis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9786090147979

Knygos „Liūtas, ragana ir drabužių spinta. Ciklo Narnijos kronikos 2-oji knyga“ aprašymas

Antroji ciklo „Narnijos kronikos" knyga. 

Paaugliams nuo 10 m. 

Narnija. Magiška šalis, sukaustyta amžino sniego ir ledo. Ji laukia išpranašautų gelbėtojų.  

„Liūtas, ragana ir drabužių spinta. Ciklo Narnijos kronikos 2-oji knyga" vaikų literatūros klasika, kviečianti į nežemišką šalį Narniją. Čia rutuliojasi amžina kova tarp gėrio ir blogio. Čia gausu kvapą gniaužiančių herojų nuotykių. Jau 70 metų šis ciklas žadina skaitytojų fantaziją ir ragina stoti į gėrio pusę.

Piteris, Susana, Edmundas ir Liusė sename name atranda griozdišką spintą. Pro ją galima patekti į mįslingą pasaulį – Narniją. Tačiau tykios Narnijos dienos jau praeityje. Šalį blogio kerais pavergė Baltoji ragana. Vaikai, sutikę liūtą Aslaną, suvokia, kad čia atsidūrė ne veltui. Jie leidžiasi į pavojingą žygį, kad išvaduotų Narniją.

Clive Staples Lewis (1898–1963) – vienas reikšmingiausių XX a. intelektualų ir rašytojų. Dirbo anglų literatūros dėstytoju Oksfordo universitete (1925-1954) ir Kembridžo universitete (1954-1963). Jo literatūros kritikos ir teologijos darbai bei grožiniai kūriniai pelnė autoriui pasaulinę šlovę. Vienas garsiausių jo kūrinių – 7 knygų serija „Narnijos kronikos“. Ciklas išverstas į kone 50 kalbų ir parduota apie 100 mln. egzempliorių.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti