Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vidurnakčio saulė

Vidurnakčio saulė

13,57€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 792
  • ISBN 9786090144534

Knygos „Vidurnakčio saulė“ aprašymas

Tai garsios amerikiečių rašytojos, „Saulėlydžio“ sagos autorės Stephenie Meyer kūrinys. Visos keturios šio serijos knygos pasakoja apie nemirštančią meilę tarp jaunos merginos Belos ir kelis šimtmečius skaičiuojančio vampyro Edvardo. „Vidurnakčio saulė“ – tai istorijos tęsinys, kuriame balsą įgauna pats Edvardas. 

Ši knyga buvo išleista 2020 metais, praėjus 15 metų po „Saulėlydžio“ pasirodymo. Toks ilgas laiko tarpsnis buvo todėl, jog 2008 m. buvo nutekintas „Vidurnakčio saulės“ rankraštis, tad pati autorė sustabdė jo rašymą neribotam laikui. 

Pati knyga yra liaupsinama už visiškai kitokį jos kampą: joje atskleidžiama, ką jautė Edvardas, kuomet sutiko savo gyvenimo meilę, taip pat skaitytojai supažindinami su vampyro praeitimi. Nors skaitytojas ir žino, kuo baigiasi jų meilės istorija, ši knyga suteiks didesnį gylį „Saulėlydžio“ gerbėjams ir pradės suprasti tam tikrus Edvardo poelgius, sprendimus, mintis. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti