Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Paslapčiausia paslaptis

Paslapčiausia paslaptis

Internetu:
11,39€
Knygyne:
13,40€
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 52
  • ISBN 9786090142554

Knygos „Paslapčiausia paslaptis“ aprašymas

Evelina Daciūtė „Paslapčiausia paslaptis“ 

Iliustravo Agnė Nananai

3–8 m. vaikams

„Lengvi it pūkai, žaismingi it dūkstantys vasaros vėjai, šilti it mamos apkabinimas rašytojos Evelinos Daciūtės eilėraščiai mažiesiems. Apie vaikų patirtis, kasdienybę, mėginimus suvokti didelį, įdomų ir, rodos, tokį keistą pasaulį. Vaikai klausinėja, svajoja, žaidžia, stipriai myli, o kartais ir užsispiria. Tiek visko šiame pasaulyje, bet svarbiausia, kad visada šalia būtų mama. Jaukios Agnės Nananai iliustracijos praturtina eilėraščių pasaulį ir žadina kūrybiškumą“, – taip apie šią knygą atsiliepia vaikų literatūros žinovė Eglė Baliutavičiūtė

Tai 30 smagių, žaismingų, atliepiančių mažųjų pasaulį, emocijas, kasdienybę, eilėraščių rinkinys vaikams. Juose labai ryškus vaiko pasaulis su kasdieniais džiaugsmais, fantazijomis, pykčiais, į kuriuos žvelgiama be perdėto moralizavimo, o įsiklausant arba leidžiant pačiam vaikui išsakyti tai, kas jam rūpi, neramina, yra įdomu. Eilėraščių eilėdara paprasta, aiški, padeda išgirsti kalbos skambumą ir ritmiškumą.

„Paslapčiausia paslaptis“

•Ugdo rimo ir ritmo pojūtį

•Ugdo kūrybiškumą ir vaizduotę

•Skatina vaiko ir mamos ryšį

•Meniškai vertingos iliustracijos lavina estetikos pojūtį

Evelina Daciūtė – viena ryškiausių šiuolaikinių vaikų literatūros rašytojų, išleidusi 7 knygas. Daugiausia apdovanojimų, taip pat ir tarptautinių, pelnė jos ir iliustruotojos Aušros Kiudulaitės paveikslėlių knyga „Laimė yra lapė“.

Agnė Nananai – knygų iliustruotoja, papuošusi nuostabiomis iliustracijomis ne tik šią, bet ir daugybę kitų knygų: Mariaus Marcinkevičiaus „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“, Justino Marcinkevičiaus „Vaikų žemė“, kartoninę knygelę mažiesiems „Kai mėnulyje buvau“ ir daug kitų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai