Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Radau tave tarp žvaigždžių

Radau tave tarp žvaigždžių

Internetu:
13,77€
Knygyne:
16,20€

Apie

Francesca ...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786090142967

Knygos „Radau tave tarp žvaigždžių“ aprašymas

Radau tave tarp žvaigždžių

Francesca Zappia „Radau tave tarp žvaigždžių“


Jaunimui nuo 14 m.


Šiandien daugybės paauglių realybė – viliojantis slaptas gyvenimas internete, kur iš tiesų jautiesi savimi, ir, deja, ne tokia jau nuostabi tikrovė. Ar galima tikėtis ko nors gero šiems dviem gyvenimams susiliejus į vieną?


Tikrame gyvenime Eliza Mirk drovi, keista ir nedraugiška. Internete ji yra LediGalaktika, anonimiškai internete kurianti nepaprastai populiarų komiksą „Pabaisų jūra“. Eliza neįsivaizduoja, kad galėtų mėgautis tikruoju gyvenimu taip, kaip mėgaujasi internetiniu, ir nė netrokšta pabandyti.

Į jos mokyklą atsikelia Volesas Varlandas, žymiausias „Pabaisų jūros“ perrašų kūrėjas. Volesas mano, kad Eliza tėra dar viena gerbėja. Kai jis ištraukia merginą iš jos kiauto, ši ima kitomis spalvomis matyti pasaulį anapus interneto.

Tačiau pasauliui atsitiktinai sužinojus Elizos paslaptį visas jos gyvenimas pradeda byrėti...

„Meilės laiškas, skirtas fandomui, draugystei ir mus kuriančioms istorijoms. Romanas „Radau tave tarp žvaigždžių“ yra neabejotinai užburianti knyga.“ – Marieke Nijkamp, New York Times bestselerio „This Is Where It Ends“ autorė

Knyga apdovanota:
Young Adult Library Services Association Best Book
Best Fiction for Young Adults Top Ten
Kirkus Best Book
Texas Tayshas Pic

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai