Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena elakcija -25%
Sniego karalienė

Sniego karalienė

Internetu:
7,68€
Sena kaina:
10,25€
Sutaupote:
2,57€

Apie

Tik paklausykit!Viename dideliame mieste gyvena du geriausi draugai – Kajus ir Gerda. Jiems gera drauge ir jie gražiai žaidžia tiek lietui lyjant, tiek saulei šviečiant. Tik žiemą kiek šiurpu klausytis pasakojimų apie šaltaširdę Sniego kara...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786094416866

Knygos „Sniego karalienė“ aprašymas

Sniego karalienė

Tik paklausykit!

Viename dideliame mieste gyvena du geriausi draugai – Kajus ir Gerda. Jiems gera drauge ir jie gražiai žaidžia tiek lietui lyjant, tiek saulei šviečiant. Tik žiemą kiek šiurpu klausytis pasakojimų apie šaltaširdę Sniego karalienę. Kai vieną dieną piktoji žiemos valdovė nusprendžia pagrobti Kajų, Gerda išsiruošia į pilną pavojų ir stebuklų kelionę.

Hansas Christianas Andersenas ne veltui tituluojamas pasakų karaliumi. „Sniego karalienė" – vienas gražiausių ir giliausių jo kūrinių, primenantis skaitytojams apie neišmatuojamą meilės ir gerumo galią.

Istorijai besibaigiant, žinosime daugiau, nei žinome dabar. Tad paklausykite!

Danų rašytojo Hanso Christiano Anderseno pasakos vaikams – tarsi pirmieji mokytojai, imą už rankos ir vedą į pasaulį, pilną įvairiausių stebuklų bei ypatingų herojų, kurių vidinės stiprybės ir gebėjimo nepasiduoti net sunkiausią akimirką verta pasimokyti ir mažiems, ir dideliems. „Sniego karalienė" – viena gražiausių kūrėjo pasakų. Kai nelabojo veidrodžio šukelė įkrinta Kajui į akį ir širdį, jis pamažu tampa vis šaltesnis ir piktesnis. Kai jį pagrobia Sniego karalienė, geriausia Kajaus draugė Gerda pasiryžta padaryti viską, kad susigrąžintų mylimą bičiulį.

Tai naujas originalios Anderseno istorijos vertimas iš danų kalbos. Nuostabią pasaką apie draugystę ir pasiaukojančią meilę puošia italų dailininkės Manuelos Adreani piešiniai. Su šios menininkės iliustracijomis leidykla „Nieko rimto" išleido ir A. de Saint-Exupéry knygą „Mažasis princas".

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai