elakcija -30%
Tobulas vyras

Tobulas vyras

Internetu:
9,03€
Sena kaina:
12,90€
Sutaupote:
3,87€

Apie

Ką darytumėte sužinojusi, kad jūsų svajonių vyras slepia žudiko prigimtį? Džimas Beketas buvo jos visų svajonių išsipildymas... Tačiau praėjus porai metų po to, kai Tesa ištekėjo už apdovanojimus pelniusio policininko ir susilaukė nu...
Leidykla: Jotema
Autorius Lisa Gardner

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 384
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955137160

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Tobulas vyras “ aprašymas

Tobulas vyras

Ką darytumėte sužinojusi, kad jūsų svajonių vyras slepia žudiko prigimtį? Džimas Beketas buvo jos visų svajonių išsipildymas... Tačiau praėjus porai metų po to, kai Tesa ištekėjo už apdovanojimus pelniusio policininko ir susilaukė nuo jo vaiko, ji padėjo pasodinti jį už grotų už žiaurias dešimties moterų žmogžudystes. Net ir sėdėdamas sustiprinto režimo kalėjime jis prisiekė, kad Tesa už tai sumokės. Vieną dieną klastingasis žudikas pasprunka, ir prasideda ypač pavojingas žaidimas. Visą gyvenimą kentusi baimę, Tesa imasi to, ko dar niekada nebandė. Drauge su gyvenimo džiaugsmą praradusiu buvusiu jūrų pėstininku Džordžiu Dilonu ir FTB psichologinių portretų kūrėju Pirsu Kvinsiu ji ketina duoti savo vyrui atkirtį. Keturios valstijos sutelkia dar niekada neregėtas pajėgas Beketo gaudynėms, o laikas iki šiurpaus vyro ir žmonos susitikimo nenumaldomai senka. Ir šį kartą Tesa suvokia, kad yra tik du pasirinkimai ? žudyti arba būti nužudytai. Atsiliepimai Dėl nepamirštamo piktadario ir kvapą gniaužiančios atomazgos nuo „Tobulo vyro“ atsiplėšti neįmanoma! (Tess Gerritsen) Niūrus, įspūdingas pasakojimas su kraują stingdančia intriga. (Tami Hoag) Man labai patiko ši knyga! Nepadėjau iki antros valandos nakties — kol baigiau skaityti! (Karen Robards) Itin gerai suregzta intriga... įtemptas, siužeto vingių kupinas pasakojimas, į kurį įsitraukiau iki pat vėlumos. (Kay Hooper)

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai