Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Marsietis

Marsietis

Internetu:
16,53€
Knygyne:
19,45€

Apie

„Marsietį" rekomenduoja perskaityti Billas Gatesas:Prieš šešias dienas Markas Votnis tapo vienu pirmųjų žmonių, vaikščiojusių Marse. Dabar jis neabejoja, kad taps pirmuoju, mirusiu Raudonojoje planetoje.Netikėtai užklupusi...
Leidykla: Balto
Autorius Andy Weir

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094870750

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Marsietis“ aprašymas

„Marsietį" rekomenduoja perskaityti Billas Gatesas:


Prieš šešias dienas Markas Votnis tapo vienu pirmųjų žmonių, vaikščiojusių Marse. Dabar jis neabejoja, kad taps pirmuoju, mirusiu Raudonojoje planetoje.

Netikėtai užklupusi smėlio audra priverčia misijos „Arėjas 3" narius skubiai evakuotis iš Marso. Kolegų paliktas kaip žuvęs Markas visgi išgyvena, tačiau lieka visiškai vienas toli nuo Žemės. Jis negali pranešti, kad yra gyvas. Jei ir pavyktų perduoti žinią, maisto atsargos pasibaigs anksčiau, nei atvyktų gelbėjimo komanda.

Galimas daiktas, astronautas nemirs iš bado. Labiau tikėtina, kad jį pribaigs sugadinta technika, negailestinga aplinka ar paprasčiausia žmogiška klaida. Kad ir kaip būtų, Markas dar nelinkęs pasiduoti. Pasikliaudamas sumanumu, inžinieriaus įgūdžiais ir nepalenkiamu atkaklumu, niekada nenuleidžiantis rankų astronautas įveikia vis naujas iš pažiūros neįveikiamas kliūtis.


Goodreads Choice – geriausia mokslinės fantastikos knyga (2014 m.);

Audie Award – geriausia mokslinės fantastikos garsaknygė (2015 m.);

ALA (Amerikos bibliotekų asociacijos) Alex Award (2015 m.);

Hugo apdovanojimuose – John W. Campbell Award ir geriausio naujo rašytojo vardas autoriui Andy Weirui (2016 m.);

Už geriausią užsienio literatūros romaną 2015 m. įteikti vieni svarbiausių mokslinės fantastikos apdovanojimų:

Vokietijoje – Kurd-Laßwitz-Preis;

Japonijoje – Sejun Award;

Ispanijoje – Premio Ignotus for Mejor novela extranjera.

Knyga išversta į daugiau nei 40 kalbų, parduota daugiau nei 3,2 milijono egzempliorių JAV!


2015 m. šį mokslinės fantastikos kūrinį ekranizavo režisierius Ridley Scottas. Filmas, kuriame Marko Votnio vaidmenį atliko aktorius Mattas Damonas, nominuotas septyniems „Oskarams", pelnė du „Auksinius gaublius" ir dar kelias dešimtis apdovanojimų.


ANDY WEIRAS kurį laiką dirbo programinės įrangos inžinieriumi, kol jo debiutinio romano „Marsietis" sėkmė leido atsidėti vien tik profesionaliam rašymui. Jis visą gyvenimą domėjosi kosmosu ir yra atsidavęs moderniosios fizikos, astrodinamikos ir pilotuojamų kosminių kelionių entuziastas. Autorius gyvena Kalifornijoje. „Artemidė" yra antroji A. Weiro mokslinės fantastikos knyga.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai