Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Tai kas nedega ugnyje

Tai kas nedega ugnyje

Internetu:
16,07€
Knygyne:
18,90€

Apie

Ugniagesė Keisė Hanvel atrodo gimusi gelbėti žmones. Ryžtinga ir susitelkusi ekstremaliose situacijose, nuosaiki ir drausminga kasdieniame gyvenime. Praeities nuoskaudos užrakintos tolimiausiuose stalčiuose ir Keisė nebeleis niekam savęs įskaudint...

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9786094871375

Knygos „Tai kas nedega ugnyje“ aprašymas

Ugniagesė Keisė Hanvel atrodo gimusi gelbėti žmones. Ryžtinga ir susitelkusi ekstremaliose situacijose, nuosaiki ir drausminga kasdieniame gyvenime. Praeities nuoskaudos užrakintos tolimiausiuose stalčiuose ir Keisė nebeleis niekam savęs įskaudinti. Tačiau nematomos apsauginės sienos ima eižėti, kai dėl incidento per Ostino miesto Priešgaisrinės saugos ir gelbėjimo departamento apdovanojimų ceremoniją jai tenka keisti darbą ir kraustytis pas mamą, su kuria artimų ryšių nepalaikė dešimt metų.


Skirtingai nei ankstesniame darbe, Lilijano gaisrinėje gajos seksistinės pažiūros, o kapitonas su kolegomis tvirtai tiki, kad moterims gaisrinėje ne vieta. Kitaip mano tik naujokas, jau nuo pirmų akimirkų šalia jo Keisės širdis ima plakti karščiau. Bet atsiduoti jausmams ji nepasiruošusi, be to, artima draugystė tarp ugniagesių – greičiausias kelias netekti pagarbos ir darbo.


Kasdienis diskriminavimas, prastėjanti mamos sveikata, persekiojantys praeities prisiminimai ir... simpatija naujokui, nuo kurio negali atplėšti akių, neišmuša iš pusiausvyros ir Keisė sugeba išlikti puikia ugniagese. Kolegų priešiškumas blėsta, tačiau likimas jai ruošia naujų išbandymų...


„Tai, kas nedega ugnyje“ – romanas ne tik apie meilę, bet ir apie atleidimą, susitaikymą, apie tai, kaip svarbu susitaikyti su praeitimi ir užgydyti sielos žaizdas. Tai gili ir jautri istorija, kurią Keisės lūpomis autorė pasakoja patraukliai ir su lengva ironija. 


KATHERINE CENTER yra „The New York Times“ pripažintų perkamiausių romanų „How to Walk Away“ ir „Things You Save in a Fire“ (Tai, kas nedega ugnyje) bei penkių kitų meiliai graudžių istorijų autorė. Šiuo metu kino studija „Six Foot Pictures“ ruošiasi kurti filmą pagal ketvirtąjį jos romaną „The Lost Husband“, kuriame vaidins Josh Duhamel, Leslie Bibb ir Nora Dunn. Katherine Cernter literatūros kritikų lyginama su Nora Ephron ir Jane Austen, o „Dallas Morning News“ vadina jos knygas „pačiu gardžiausiu maistu sielai“.


Neseniai tarptautinėje TEDx konferencijoje Katherine Center skaitė pranešimą apie tai, kaip literatūros kūriniai moko mus empatijos. Jos romanai spausdinami tokiuose leidiniuose kaip „USA Today“, „InStyle“, „Redbook“, „People“, „Vanity Fair“, „The Atlantic“, „Real Simple“, „Southern Living“, „InTouch“ ir daugelyje kitų. Šiuo metu Katherine gyvena gimtajame mieste Hjustone, Teksaso valstijoje, kartu su vyru, dviem mielais vaikučiais ir gauruotu, bet piktu šunim.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai