Gyvenimas yra kelionė

Gyvenimas yra kelionė

Internetu:
9,83€
Knygyne:
11,56€

Apie

Garsus anglų kelionių knygų autorius Bruce’
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius J. Fein

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 216
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502349

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Gyvenimas yra kelionė “ aprašymas

Gyvenimas yra kelionė

Garsus anglų kelionių knygų autorius Bruceas Chatwinas kartą paklausė kito rašytojo Paulo Theroux, ką šis manąs apie jo kūrybą. Theroux papriekaištavo kolegai, kad šis „niekada nepasakoja apie sunkumus ir kitus, rodos, nereikšmingus kelionės niuansus – kur miegojo, ką valgė, kokius batus avėjo". Tarptautinį pripažinimą pelniusios kelionių žurnalistės ir rašytojos Juditos Fein (Judith Fein) knygoje „Gyvenimas yra kelionė" tokios smulkmenos – ne mažiau svarbios nei patys ryškiausi kelionių įvykiai.

J. Fein mėgsta nuklysti nuo kelio ir laukti, kas nutiks. Tik nutolus nuo pramintų takų jai pasitaiko unikalių progų dalyvauti laidojimo apeigose tolimojoje Mikronezijos saloje Mog Mog, stebėti gerųjų raganų darbą centrinėje Meksikoje ir išgyventi daugybę kitų egzotiškų ar net, rodos, beprotiškų patirčių. Dažnai autorei pačios paprasčiausios akimirkos tampa lūžio momentais: nusispjovus į planus ir pasikliovus tik intuicija, kelionė virsta katarsiu. Tačiau šis esė rinkinys pasakoja ne tiek apie bebaimį keliautoją, besivaikantį paviršutinių įspūdžių, kiek apie dvasinį klajoklį, skirtinguose pasaulio kraštuose ieškantį atsakymų į esminius gyvenimo klausimus.

Knyga „Gyvenimas yra kelionė" vilioja sekti paskui autorę į 27 skirtingus pasaulio kraštus – nuo Šiaurės Vietnamo iki Turkijos, nuo Gvatemalos iki Naujosios Škotijos. Šis spalvingas esė rinkinys – tai įrodymas, kad kelionės mus keičia, kad smalsumas ir atvirumas neplanuotai patirčiai keliaujant yra toks pats svarbus kaip ir pasas.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai