Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -30%
Prisukamas apelsinas

Prisukamas apelsinas

10,15€ 14,50€
Sutaupote:
4,35€

Apie

Romano veiksmas vyksta ateityje, nors nei šalis, nei laikas nenurodyti. Pagrindinis veikėjas, rafinuotas klasikinės muzikos gerbėjas Aleksas, yra tikras smurto virtuozas, prievartos menininkas. Jo maištas – tai destruktyvus, savitikslis smurtas...
Leidykla: Sofoklis

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9786094443640

Knygos „Prisukamas apelsinas“ aprašymas

Romano veiksmas vyksta ateityje, nors nei šalis, nei laikas nenurodyti. Pagrindinis veikėjas, rafinuotas klasikinės muzikos gerbėjas Aleksas, yra tikras smurto virtuozas, prievartos menininkas. Jo maištas – tai destruktyvus, savitikslis smurtas, „ultrasmurtas“. Visai jaunas jis patenka į pataisos namus, net nesulaukęs pilnametystės spėja įvykdyti kelias žmogžudystes... Smurtas įkvepia jam kūrybinio entuziazmo ir suteikia gyvenimo pilnatvę.

„Prisukamas apelsinas" - tai leidyklos Sofoklis išleistos knygų serijos pavadinimu „Kultinės knygos" kūrinys. Šiai serijai priklauso tokie bestseleriai kaip „Tas keistas nutikimas šuniui naktį", „Kauliukų žmogus", „Šėtoniškos eilės". 

Nors kai kurios brutalios romano scenos pribloškia žiaurumu, Alekso smurtas – kova prieš veidmainystės ir baimės kupiną, asmenybes „prisukamais apelsinais“ verčiančią ateities visuomenę. Visuomenę, kuri pasiryžusi Aleksą perauklėti bet kokia kaina.


Knygos veikėjui autorius sukūrė labai neįprastą kalbą, kurią pats vadina nadsaty. Tai iš anglų ir rusų kalbų sukurtas savotiškas nesenstantis žargonas.


Šis romanas ir 1971 m. pagal jį pastatytas Stanley Kubricko filmas pelnė A. Burgessui pasaulinę šlovę.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai