Kanifolijos dulkėse

Kanifolijos dulkėse

Internetu:
7,23€
Knygyne:
8,50€

Apie

Romane “Kanifolijos dulkės” – pasakojama dviejų baleto solistų, dvynių Kajaus ir Gerdos, kelionės iš šlovės aukštumų į bedugnę istorija. Atvykę iš mažo miestelio į Vilnių dvyniai pasiekia stulbinamą ka...
Leidykla: Charibdė

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 300
  • Leidykla Charibdė
  • ISBN 978995573950

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kanifolijos dulkėse “ aprašymas

Kanifolijos dulkėse

Romane “Kanifolijos dulkės” – pasakojama dviejų baleto solistų, dvynių Kajaus ir Gerdos, kelionės iš šlovės aukštumų į bedugnę istorija. Atvykę iš mažo miestelio į Vilnių dvyniai pasiekia stulbinamą karjerą balete. Patekę į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro trupę jie galiausiai tampa pirmąja pora. Gerda – primabalerina, Kajus – primarijus. Tačiau vieną dieną repeticijų salėje pasirodęs jaunuolis visiems laikams pakeičia jų gyvenimus. Oskaras – dailininkas, save tapatinantis su žymiuoju prancūzų dailininku E. Degas, tapiusiu balerinas, pradėjęs lankytis repeticijose, patraukia dvynių dėmesį. Užsimezga draugystė. Turintis tikslą nutapyti baleto paveikslų ciklą jis įtraukia artistus į savo aplinkos gyvenimą: alkoholis, narkotikai, bohemiečių ekstravagantiški vakarėliai. Beširdis ir lovelasas atkakliai siekia žūtbūt pabaigti savo paveikslų ciklą. Gerdą pakeri Oskaras, žavus ir vyriškas, grubus ir negailestingas, ir ji atsiduoda jo valiai. O Kajus, nuo vaikystės ieškantis savęs, tyliai abejojantis dėl savo seksualinių pakraipų, taip pat susižavi šiuo vyru. Atsidūrę užburtame Oskaro rate dvyniai taip ir neįstengia nuo jo pabėgti. Tuščias ir pavojingas gyvenimas su Oskaru sugriauna karjerą, o vieną vakarą ir Oskaras juos išmeta iš savo namų. Tą naktį Gerda sugalvoja siaubingą planą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai