Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -20%
Slėpynės Anglijoje

Slėpynės Anglijoje

Internetu:
12,48€
Sena kaina:
15,60€
Sutaupote:
3,12€
Apie
Kristinai Baubinaitei parašyti knygą apie daugelio lietuvių išsvajotąją šalį – Didžiąją Britaniją, kilo netikėtai vaikštant jos miestų gatvėmis, stebint emigrantų veidus ir speliojant jų likimus. Knygos istoriją praturtino lietuvių bendruomenės Pe...
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025589

Knygos „Slėpynės Anglijoje“ aprašymas

Kristinai Baubinaitei parašyti knygą apie daugelio lietuvių išsvajotąją šalį – Didžiąją Britaniją, kilo netikėtai vaikštant jos miestų gatvėmis, stebint emigrantų veidus ir speliojant jų likimus. Knygos istoriją praturtino lietuvių bendruomenės Peterburge pasakotos istorijos, patirtys. 

Romane „Slėpynės Anglijoje“ griaunama nusistovėjusi Jungtinės Karalystės, kaip svajonių šalies idilė. Knygoje niekas nenutylima – kalbama apie kapitalizmo ir vartotojišką britų kultūrą, rasizmą prieš tautybę – visa tai modernios vargovės pinklės Peterboro mieste. Knygoje „Slėpynės Anglijoje“ pasakojama nepagražinta tiesa apie emigrantų lietuvių santykį su tėvynės ilgesiu, nuolatiniu klausimu – grįžti ar vis dėl to pasilikti?

Knygą privalu perskaityti visiems svarstantiems apie išvykimą, emigranto dalią. Kaip teigia autorė: „Šios knygos tikslas bus pasiektas, jei bent vienas dvyliktokas, svajojantis apie emigraciją, prieš išvykdamas bent jau atliks rimtus namų darbus, o Justo mama galų gale paskambins sūnui į Angliją rimtai pasiteirauti, kodėl jis ir vėl negrįžo Kalėdoms. Ką gali žinoti, gal pateko į modernios vergovės pinkles ir nebeturi paso?“

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai