Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Monstropedija. 6 užduočių rinkinys

Monstropedija. 6 užduočių rinkinys

Internetu:
23,76€
Sena kaina:
33,95€
Sutaupote:
10,19€

Apie

Monstropedija – tarsi „Vikipedija“ supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Su „Monstropedija“ į pasaulį žvelgiame kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip dar įdomiau! • Naujas Monstropedijos rinkinys, kurį sudaro iliustr...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • ISBN 4779037810604

Knygos „Monstropedija. 6 užduočių rinkinys“ aprašymas

Monstropedija – tarsi „Vikipedija“ supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Su „Monstropedija“ į pasaulį žvelgiame kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip dar įdomiau! 

• Naujas Monstropedijos rinkinys, kurį sudaro iliustruota knyga „Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje“ ir kūrybinės užduotys, susijusios su knygos personažais. 

• Rinkinyje yra visos priemonės užduotims atlikti! 

• Užduočių rinkinys skirtas 4-8 metų vaikams. 

MONSTROPEDIJA. 6 UŽDUOČIŲ RINKINYS – tai rinkinys, padėsiantis tėvams kokybiškai leisti laiką su vaikais, ugdyti ir lavinti mažuosius bei užmegzti ryšį su jais. Rinkinyje rasite paveikslėlių knygą „Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje“ bei kūrybinius projektus su reikalingomis priemonėmis. Galėsite pasigaminti nuotaikingą monstrą Sriūbę ir parodyti savo nuotaiką, laiką ryjantį monstrą Murmurą, kuris supažindins su laikrodžiu, padykėlį Kipšį, šokantį monstrą ir monstrišką padėkliuką Pučkį, kuris gali tapti puikia dovana mielam žmogui. Monstru taps netgi dėžutė, kurioje tilps visi sukurti monstrai ir kiti brangūs dalykėliai.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai