Amžinieji gamtos stebuklai

Amžinieji gamtos stebuklai

Internetu:
21,89€
Knygyne:
25,75€

Apie

Mūsų pasaulis kupinas grožio, kurį matome kasdien. Tačiau Žemėje yra tokių vietų, kuriuos savo didybe ir grožiu peržengia žmogaus vaizduotės ribas. Tai tikri gamtos stebuklai, kurių neįmanoma suvokti. Kai kurie kraštovaizdžiai stulbina savo...
Leidykla: Aktėja

Informacija

  • Metai 2008
  • Puslapiai 322
  • ISBN 978995521176

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Amžinieji gamtos stebuklai

Mūsų pasaulis kupinas grožio, kurį matome kasdien. Tačiau Žemėje yra tokių vietų, kuriuos savo didybe ir grožiu peržengia žmogaus vaizduotės ribas. Tai tikri gamtos stebuklai, kurių neįmanoma suvokti. Kai kurie kraštovaizdžiai stulbina savo natūraliu grožiu: didingi Viktorijos kriokliai, plačioji Sacharos dykuma, begaliniai Misisipės vingiai, aukštieji Himalajų kalnai. Kas galėtų patikėti Seišelių salų rojaus, nuostabių Didžiojo Barjerinio rifo koralų, vandeningosios Amazonės atogrąžų miškų, stačių Norvegijos pakrantės fiordų tikrumu? Leiskitės į nuostabią kelionę aplink pasaulį ir aplankykite stulbinančius mūsų planetos gamtos stebuklus.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai