O kodėl gi ne?

O kodėl gi ne?

Internetu:
8,20€
Knygyne:
9,65€

Apie

„Kurdamas savo gyvąjį kiemą sukaupiau nemažai žinių ir patirties. Tikiuosi, kad šioje knygoje pateikti praktiniai patarimai įkvėps jus kažką patobulinti savo valdose, padės lengviau ir greičiau atlikti ūkio kūrimo ar kasdieninius darb...
Autorius Rimas Zibolis

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Rimas Zibolis
  • ISBN 9786094088704

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „O kodėl gi ne? “ aprašymas

O kodėl gi ne?

„Kurdamas savo gyvąjį kiemą sukaupiau nemažai žinių ir patirties. Tikiuosi, kad šioje knygoje pateikti praktiniai patarimai įkvėps jus kažką patobulinti savo valdose, padės lengviau ir greičiau atlikti ūkio kūrimo ar kasdieninius darbus, dėl to atsiras daugiau laiko gėrėtis savo kūriniu.“ Šia knyga norėčiau supažindinti skaitytojus su kitokiu gyvenimo būdu nei mums siūlo pramonė ar net kai kurios įprastos bendruomiškumo taisyklės. Savo aplinką stengiuosi sudėlioti taip, kad kuo mažiau būtų ardoma natūrali gamta ir taip būtų sukuriamas sveikas produktas. Todėl šioje knygoje yra supažindinama su senovine lietuviška aplinka, pritaikant ją šių dienų reikalavimams. ?

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai