Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mezgimo raštai

Mezgimo raštai

Apie

Knyga „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“ jau savo pavadinimu sufleruoja, ko iš jos tikėtis. Tikra mezgimo Biblija! Autorė Maria Parry-Jones parengė išsamų vadovą, kuris tinka tiek pažengusie...
Leidykla: Aktėja

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 254
  • ISBN 9789955214915

Knygos „Mezgimo raštai“ aprašymas

Knyga „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“ jau savo pavadinimu sufleruoja, ko iš jos tikėtis. Tikra mezgimo Biblija! Autorė Maria Parry-Jones parengė išsamų vadovą, kuris tinka tiek pažengusiems mezgėjams, tiek visiškiems naujokams.


Tradiciškai mezgimo žinios buvo perduodamos iš kartos į kartą. Pastaraisiais metais susidomėjimas šiuo užsiėmimu vėl išaugo – atsiranda nauja mezgėjų karta. Daugelis žmonių atranda, kad šį amatą galima naudoti kuriant madingus ir jaukius rankų darbo drabužius. Mezgimas gali būti įdomus, kūrybiškas, naudingas ir net terapinis užsiėmimas. Todėl siūlome internetu įsigyti ir atsiversti išsamų vadovą „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“, kuris išmokys, įkvėps ir patars.


Autorė Maria Parry-Jones knygą sudarė taip, kad ji atitiktų visų mezgėjų, tiek pradedančiųjų, tiek labiau pažengusių, poreikius. Autorė paaiškino viską, ką reikia žinoti apie siūlus, virbalus, ir kitą mezgimui reikalingą įrangą. Knyga iliustruota aiškiomis schemomis ir išsamiomis nuotraukomis, kurios padeda lengviau suprasti, kokio rezultato tikėtis.


Knygoje naudojamos santrumpos ir diagramos yra išsamiai paaiškinti, todėl juos lengva sekti. Vadovo puslapiuose susipažinsite tiek su klasikinėmis išvirkščiosiomis akimis, tiek su sudėtingais spalvotais raštais. Visi jie išdėstyti nuo lengviausio iki sudėtingiausio. Kiekvienai schemai autorė rekomenduoja geriausiai tinkančių siūlų tipą.


Vadovėlis „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“ – puiki dovana, įkvepianti kurti ir prisiminti tradicinį mezgimą, taip pat išbandyti modernius raštus. Rankų darbas grįžo į madą, tad laikas čiupti virbalus!


Maria Parry-Jones – aistringa mezgėja, įvairiomis technikomis ir raštais besidominti daugybę metų. Ji bendradarbiauja su drabužių ir siūlų gamybos kompanijomis. Knyga „Mezgimo raštai. Daugiau nei 250 tradicinių ir šiuolaikinių raštų ir jų paprastučių schemų“ sulaukė gausybės teigiamų atsiliepimų, o jos skaitytojai internete noriai demonstruoja savo mezginius.


Iš anglų kalbos vertė Rima Guželytė.


Trumpas aprašymas sufleruoja, kad praktinis vadovas vertas kūrybiškų žmonių dėmesio. Jį ir kitas įvairaus žanro knygas rekomenduojame užsisakyti interneto knygyne. Čia pigiau įsigysite grožinių kūrinių su įdomiais siužetais ir veikėjais, dalykinių leidinių bei knygelių vaikams. Pirkti online verta ir dėl patrauklių kainų, išpardavimų bei akcijų. Šalia knygų rasite aprašymus, kuriuose nurodytas puslapių skaičius, santrauka, įkeltos ištraukos. Lieka tik pasidomėti apžvalgomis ir įsigyti gerų skaitinių.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai