Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Sveikas skrandis, kasa ir žarnynas = gera sveikata

Sveikas skrandis, kasa ir žarnynas = gera sveikata

Internetu:
5,21€
Sena kaina:
7,45€
Sutaupote:
2,24€
Apie
Kad ir su kokia diagnoze ateitų pas mane pacientas, analizuojant ligos priežastis visada susidursime su faktu, kad pirminė ligos priežastis - disbakteriozė ir acidozė. Reiškia, esant bet kokiai diagnozei turime pašalinti šiuos...
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 113
  • Leidykla Ilzė Jansonė
  • ISBN 9789934583056

Knygos „Sveikas skrandis, kasa ir žarnynas = gera sveikata“ aprašymas

Kad ir su kokia diagnoze ateitų pas mane pacientas, analizuojant ligos priežastis visada susidursime su faktu, kad pirminė ligos priežastis - disbakteriozė ir acidozė. Reiškia, esant bet kokiai diagnozei turime pašalinti šiuos faktorius.
Vos tik skrandis bus atstatytas, galėsime pamaitinti kasą jai būtinomis maistinėmis mediagomis - ridikais, sėtiniai, krienais, rūgščiomis uogomis ir kt., ir vos tik kasa bus pamaitinta, ji atidarys kapiliarus mikrocirkuliacijai, kuri buvo sutrikusi dėl disfunkcijos.
Tuo viskas pasakyta. Nuo šios akimirkos mes galime pradėti kalbėti apie tai, ką dar galima sutvarkyti organizme - stuburą, sąnarius, regėjimą, vėžį. Net insultas ir infarktas tampa neįmanomas.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai